Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek milyen hatással...

Szerintetek milyen hatással lesznek az orosz-ukrán háborúra a nemrég besorozott orosz katonák?

Figyelt kérdés
Meg fogják fordítani az orosz hadiszerencsét és sikerül komolyabb sikereket elérniük?

2022. okt. 12. 12:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

9# vietnám egy teljesen más eset.


Az amcsik nem voltak felkészülve a vietkongok harcnodorára a terep se nekik kedvezett mivel a japók ellen is nehézkesen boldogultak a dzsungelben

2022. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%
Orosz szempontból szerintem több kárt okoz, mint hasznot. Értem ez alatt azt, hogy belföldön elégedetlenséget szül, amely a kényszersorozott katonák eleste után csak nőni fog. Amire a reakció még több katona behívása és még több áldozat lesz. Ez a háború senkinek sem jó, családok tízezreit vagy akár százezreit nyomorítja meg mindkét oldalon. Nem látom, hogy hogy lehetne ebből jól kijönni.
2022. okt. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
33%

12# hát az USA megoldotta mint mindig hogy ő jöjjön ki ebből nyertesen : van egy ütközőzóna a két világ közt , gyengítheti a keletet, az EU mégjobban a befolyása alá kerül azzal hogy mostmár tőlük vesznek mindent, eladhatja a fegyvereit.


Ebből látszik ki az igazi ellenség

2022. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
#11 más volt a harcterület, de a dolog lényegét tekintve ugyanaz a helyzet. Az is egy proxyháború volt. Amikor növelte az USA a légicsapások intenzitását, bővítette a célpontlistát, dobott át egyre több erőt úgy válaszlépésként a SZU is egyre több, egyre komolyabb fegyvereket szállított és kiegyenlítődtek az erőviszonyok. Ezért abban a formában megnyerhetetlen volt az USA számára (akkor tudott volna nyerni ha nem finomkodik hanem odaszállít vagy 500k katonát és teljes offenzívát indít, de akkor meg a Koreai story ismétlődött volna meg - s belpolitikailag felvállalhatatlan volt).
2022. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
84%
#13: Nem gondolom, hogy Amerika lenne az igazi ellenség. De ha ennyire nyilvánvaló, hogy ebből ők jönnek ki győztesen és mindenki más veszít, akkor Oroszország minek ment bele egy olyan háborúba, amivel az USA nyer? Persze az igaz, hogy Amerika sem szent, de még mindig jobb, mint egy féldiktatúra egy őrült vezetővel az élén.
2022. okt. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
33%

tudtam hogy le leszek pontozva mert megint csak az hogy nem nyalom Ukrajna seggét de tudjátok mit pontozzatok nem hat meg ezzel is csak azt bizonyítjátok hogy az életben is ha valaki nem ért veletek egyet lekiabáljátok vagy akkor már meg is verítek.


Bocsánatot kérek hogy a béke oldalán állok nem egy korrupt a magyarságnak csak szart csináló ország és annak bohóc vezetője mellett. Még egyszer leírom mert látom nem világos nem vagyok orosz párti dehogy hirtelen az ukránok összes bűne el lett felejtve és ha valaki nem nyalja a seggét akkor le van pontozva , idiótázva csakis azt bizonyítja hogy ti is ugyan olyan agymosottak vagytok mint azok akiket szidtok az orosz pártiakat .


Aki pedig szintén nem áll senki oldalára az tudja mit írok.


Valszeg ezért is le leszek pontozva mert frusztráltak vagytok ennyit rólatok

2022. okt. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
49%

Jelen pillanatban az oroszok nem tehetnek mást.

Akiket besoroznak, azok már képzett katonák, leszolgálták az idejüket és nem kell pont őket feltétlenül az ukrán frontra küldeni, azok helyét is betölthetik, akiket odavisznek.

Egyrészt pótolniuk kell a veszteségeket, másrészt a háború eszkalálódik.

Várható, hogy sajnos egyre nagyobb méreteket ölt.

2022. okt. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
47%

#16: Szerintem nem nagyon van olyan ember, aki ne békét szeretne. A különbség csak abban van, hogy ezt ki hogyan szeretné elérni. Szerintem a támadó félnek kellene abbahagynia a háborút, szerinted meg Ukrajnának kellene megadnia magát.

Egyébként nem igaz, hogy mi nem látjuk Ukrajna hibáit. Viszont elítéljük az agressziót, ami most felülír minden mást. Nem érdekelnek a hatalmi érdekek és a vélt vagy valós sérelmek, egy ország megtámadására semmi nem mentség.

2022. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
63%
18# egy szóval nem mondtam hogy Ukrajna adja meg magát ha Mo.-t támadnák akkor se mondanám hogy adjuk meg magunkat ha az orszokat támadná meg valaki nekik se mondanám egyik országnak se viszont engem a fekete fehér világnézet zavar ami miatt hogy ezt leírtam megint lepontoznak (és megint idegből)
2022. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
42%
tekintve hogy az ukrán haderő jelentős többsége is sorkatonákból áll kitudja én nem írnám le őket. Egyébként a front úgy néz ki stabilizálódott
2022. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!