Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van olyan teória miszerint az...

Van olyan teória miszerint az 1.VHt a központi hatalmak nyerték csak mi máshogy tudjuk?

Figyelt kérdés
Nem azért mert én így gondolnám. Az is lehet rosz kategória csak úgy érdekel mert van 1 pár teória. Pl: Nincsenek madarak,mátrixban élünk, Nácik vannak a holdon stb. És úgy érdekelne,hogy van e ilyen is.

2022. okt. 15. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
A választást is az ellenzék nyerte, csak máshogy tudjuk.
2022. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, és azok a fehérköpenyes emberek, akik a gyógyszert beadják neked, valójában a mátrix sajátértékei. Hazamenni meg azért nem tudsz, mert egy fekete lyuk fogva tart. De ha nem vagy közveszélyes, akkor azért előbb-utóbb hazaengednek, ne félj.
2022. okt. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Levikét is a robotmadarak jutatták börtönbe.
2022. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
2 Mint mondtam csak érdekelt van e ilyen. nem hiszek ilyesmiben.
2022. okt. 16. 00:18
 5/13 kürasszír ***** válasza:
95%

Kedves kérdező!


Az I. világháború a központi hatalmak katonai vereségével ért véget, olvass el bármilyen komolyabb hadtörténészi munkát ezzel kapcsolatban, ott részletesen leírják mi hogyan történt.

2022. okt. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan konteók mellett hogy föld lapos egy ilyen már szinte semmiség 😂
2022. okt. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
És miért van eltitkolva előlünk a saját győzelmünk?
2022. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ha láttad Az ember a fellegvára sorozatot akkor láttad,hogy ugyebár ott a németek nyerik a 2.vht de mégis csinálnak olyan felvételeket ahol az Amcsik beveszik Berlint, ünnepelnek New Yorkban stb. Hát akár így. De tényleg nem tudom. Mondjuk így akarták megfékezni az elégedetlen, lázongó etnikumokat,hogy ne legyenek örökké zavargások. És valójában csak egy nagyon széleskörű autonómiát kaptak?
2022. okt. 16. 15:35
 9/13 kürasszír ***** válasza:
100%

# 8


Ne sértődj meg, de egyszerűen ostobaság, amit írsz.


Több százezer, ha nem millió magyar járt már Németországban. Senki nem úgy látta, mintha ott a nácik lennének hatalmon.


Másrészt mit keresnek a mai napig az amerikai, brit és francia csapatok Németország területén?

2022. okt. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8 Mint mondtam nem hiszek ilyenbe. Csak kíváncsi vagyok rá van e ilyen elmélet. Am nemtom azért,mert nem is voltak hatalmon nácik mert megnyertük a háborút. Angolok,Franciák meg szövetséget kötöttek a németekkel. Vagy nem is. Nem nyert senki annyira szenvedett mindenki,hogy inkább megállapodás egy ilyesfajta békében.
2022. okt. 16. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!