Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ukrajna miért támadná meg...

Ukrajna miért támadná meg Magyarországot?

Figyelt kérdés
Mi oka lenne rá, és milyen céllal? Mert szerintem ez csak egy bulvárhír által elindított pletyka.

2022. okt. 18. 15:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%

1 - Utálnak minket. Valljuk meg ki nem utál minket? Románok, szlovákok is


2 - Már fenyegetőztek korábban, hogy a balatonig elmennek


3 - Mert szétlőtték az országuk és valahova költöznie kell a vezetésnek, ahol élhetnek ép körülmények közt. Ukrajnát hatalmas vagyon lenne újjáépíteni. Évtizedekbe telne és pénz sincsen rá. Az EU hatalmas recesszióba megy


4 - Mert ezzel kárpótolná Brüsszel az Ukránok. Ezzel vígasztalódnak majd az Ukránok, az elcsatolt keleti régiók miatt. Bevesznek szépen minket. Majd meglátod


5 - Orbán ha megnézed, mindent előre lát. A migrációt is előre látta a megoldását is. A nyugat őt másolja. Van már ársapkás árúk és követte a rezsicsökkentés is

2022. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Mert fasiszta szemléletű ország, akiket amerika bujtogat fel.
2022. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Majd valószínűleg megtámadnak egy NATO-tagállamot. Logikus elképzelés.
2022. okt. 18. 15:52
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Az ott élő kisebbségeket szépen írtják, azzal sem foglalkozik senki.sőt, ukrajna a jóval nagyobb népessége miatt százszor hasznosabb tagja lenne EU-nak,NATO-nak egyaránt.
2022. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
23%
A nato mikor védett meg minket? Nádorfehérvár, Mohács, 1956. Most miért tenné ezt? Még örülnének is neki
2022. okt. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Nem támadna meg.

AMiket 1es leírt azok nonszensz képzelgések a politika világában.

Utálnak? és? Ez indok egy háború indítására? Nem, nem az. Egy kocsmai verekedésre igen, de egy háborúra nem.


2. igen, fenyegetőztek, mert kvára úgy nézett ki, mintha Magyarország és Oroszország két irányból akarná megtámadni őket. Orbán és Putyin találkozgatnak, közben katonai egységek sorakoznak fel a határon, hát én sem arra gondolnék, hogy gumickorot fognak osztani...


3. valahova kötlöznie kell av ezetésnek, mert szétlőtték az országuk? És ezért megtámadnak egy NATO-tagot, gondolván, hogy ha tankokkal odavonulnak valahova, az majd nem lesz szétlőve?:D Értem én, hogy hülye vagy, d emásokat ne nézz már annak.


4. Vígasztalódnak? Milyen politikai kifejezés ez?:D Hahó! Ez nem egy kocsmai verekedés!


5, jól előre látta a migrációt 2010es években, amikor már 10 éve hömpölyögtek a migránsok Európába. Mint a nagycsöcsű Gizi aki meg tudja mondani mikor esik, de csak onnan, amikor már a csecsét veri az eső:D

2022. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem számít hogy NATO tagállamok vagyunk fogd már fel. Miért ne támadnának meg? Utálnak minket. Sok összetűzés volt már. Most sem szavazta meg irbán a kiképzésüket meg beszoltak, hogy orbán tudja hogy mikor lesz vége a háborúnak stb. Kell épen maradt város. Jönnek és elfogalalnak minket


Ukraját beveszik a NATO-ba amint vége a háborúnak és a NATO országok háborúiba nem anatkoznak bele, csak közvetítenek. Annyiból áll majd, hogy írnak Z-nek egy ejnye bejnye üzenetet azt csá

2022. okt. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5: Nándorfehérvárkor és Mohácskor hol volt még a NATO? '56-kor hol volt még az Európai Unió?
2022. okt. 18. 16:20
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

#5

Nem gondoltam volna, már 15-16. században létezett a NATO. 1956-ban miért kockáztattak volna egy új világháborút?

2022. okt. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
7es, oké, akkor rettegj a hülyeségtől, nekem oszt mindegy. Szerencsére nálad értelmesebb emberek vezetik az országokat, akik nem egy kocsmai verekedés szintjén gondolkodnak az országok vezetéséről.
2022. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!