Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi a véleményetek arról ha...

Mi a véleményetek arról ha Joe biden bejelentette Irán felszabadítását?

Figyelt kérdés

Joe biden bejelentette hogy hamarosan megkezdődik Irán felszabadítása.



[link]



Mi a véleményetek,vajon igazat mondott vagy megint csak félrebeszélt?



2022. nov. 4. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Remélem, miután végzett, Felcsútra is ellátogat! Ideje lenne végre, hogy egyszer bejöjjön valami a magyar konteó hivőknek!
2022. nov. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

olyan, mint én..egyformán hülyeséget beszélünk ebben a korban...

...csak sajnos nem én vagyok az elnök.

2022. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Tekintve, hogy alig pár mondatot mondott csak a dologról, szerintem nem kell túlgondolni a bejelentést. Én ezt úgy értelmezem, hogy a tüntetőket a támogatásáról fejezte ki, de ez ki fog merülni diplomáciai tettekben. Nem kell egyből hadászati cselekeményekre gondolni.
2022. nov. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Mint Líbiát ?
2022. nov. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Mi ebben az újdonság? Évtizedek óta megy a szájkarate és az is nyílt titok hogy az USA szubverziós műveletekkel törekszik az iráni rendszert instabilizálni, az elégedetlenség növelésére. A recept már bejött Ukrajnában a narancsos forradalom, illetve a Majdnai események során, illetve Szerbiában Milosevics megbuktatásakor. Most is van olyan törekvés, hogy a belső elégedetlenség szításával, annak koordinálásához nyújtott operatív eszközökkel belülről buktassák meg a rendszert.

Na nem mintha az oroszok szentebbek lennének, ld. a hatalmas bérkommentelő hadsereget. Ez egy bevett standard eljárás a világpolitikai játszmában.

2022. nov. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Jeffrey Spender ***** válasza:
41%

Hivatalos magyarázat szerint Biden beszédhibás, régebben dadogott, azt kikezelték, de visszamaradtak nyelvbotlások, amik gyakoribbak, mint a többi embernél. Az Iranian és Ukranian még rímelnek is egymásra.


Ezért is volt, hogy


"Putin may circle Kyiv with tanks, but he'll never gain the hearts and souls of the Iranian people."



"Putyin orosz elnök veheti harckocsikkal ostromzár alá Kijevet, de az Iráni nép szívét és lelkét soha nem fogja megnyerni."



[link] [link]



Ugyanakkor mélyen elfojtott vágy / gondolat / késztetés / indulat is lehet az Irán lerohánásáról szóló fantáziálás, de ez nem Biden betegsége, hanem már 2006 óta erősen és nehezen elfojtott kényszert érez rá az USA sok politikusa, ez kollektív elmebaj, Folie à deux, osztott pszichózis náluk.

2022. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Előre sajnálom az irániakat. Elég szar világ szokott lenni, miután "felszabadít" egy országot az USA.
2022. nov. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!