Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Minek akarják egyesek visszave...

Minek akarják egyesek visszavezetni a sorkatonaságot, mikor az teljesen felesleges időrablás?

Figyelt kérdés
Elpocsékolt idő volt az ember életéből, azokat a hónapokat, éveket el lehet normálisan is tölteni, ott meg csak kárba veszett az idő. Amikor volt, akkor sem volt semmi értelme, semmire nem tanította meg az embereket. Szóval minek is kéne ez?
2022. nov. 14. 16:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát max a tisztelet,test-edzés,kitartás,alkalmazkodás ezek jók de ezért nem támogatnám a sorkatonaságot ezeket meg lehet szerezni máshol is.
2022. nov. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Én nem bántam volna, ha elvittek volna anno. Csak a felső-tanulmányaim miatt nem vittek. De a legjobb csoportos lettem volna.


Szerintem megnevelt volna: jobban fel mertem volna vállalni a gyerekkori álmaimat.


40/f

2022. nov. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert a sok nyomi prolinak az volt élete legjobb időszaka, amikor parancsra idióta feladatokat teljesíthettek aminek az égadta világon semmi értelme nem volt, de most ők a leghangosabbak, hogy bezzeg belőlük embert faragott a katonaság. Biztos jó lehetett fogkefével naphosszat súrolni a padlót, hogy aztán főtörzsőrmesterszázezredes utána felrúgja a vödröt, hogy kezdhesd előről, meg szaladgálni novemberben a szakadó esőben a Mátrában egész nap. Igazi gladiátorok lettek, tényleg.
2022. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja, utólag mindenki Rambó volt ott, közben meg fegyvert se láttak, vagy ha igen, akkor nem működött. Ugyan már! Ki hiszi el ezt a sok mesét, mikor ott általában részegen aludt mindenki valahol.
2022. nov. 14. 16:53
 5/15 anonim ***** válasza:
8%
Mert ez az egyetlen hasznos időtöltés egy fiatalnak.
2022. nov. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%

Azért az megvan, hogy a Fidesz annak idején nemcsak a sorkatonaság eltörlését akarta Magyarországon, de egész Európában is ezt akarta?


pörögnek ezek, mint a ringlispíl, egy igaz szavuk nincs.

2022. nov. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most se a Fidesz vezetné vissza, csak egyes idióta boomerek...
2022. nov. 14. 16:58
 8/15 anonim ***** válasza:
34%
Nem lesz örökké fidesz és akkor majd bevezetik.
2022. nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

16:58: aztán ki vezetné be? Az összes többi párt sokkal erősebben ellene van, mint a Fidesz.

Kivéve talán a Mi Tanyánkat. Na belőlük kinézném. De azok meg sose lesznek kormányzati tényezők.

2022. nov. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
A mihasznánk nagyon akarja, de a fidesztől is hallottam ilyesmit.
2022. nov. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!