Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha most sorozás lesz a világhá...

Ha most sorozás lesz a világháború miatt, akkor mindenképpen golyófogó gyalognak fognak majd besorozni?

Figyelt kérdés
Huszonéves vagyok, egyetemista, fizikus hallgató, még nincs semmilyen diplomám, végzettségem, csak érettségim, szóval szó szerint sz*rt érek. Lehetséges, hogy így valamilyen kevésbé ágyútöltelék posztot kapok?

2022. nov. 15. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs különleges kiképzésed akkor max gyalogságba kerülsz.
2022. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Nincs az az Isten, hogy sorozás legyen a jelenlegi állapot alapján 😃
2022. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz világháború ad 1, ad 2 sorozásnál ezer meg egy féle dologra beoszthatnak. Mondjuk ha fél kezed van alapból nem hívnak be, de ha csak szar az egészséged akkor se... ha elvagy mint a befőtt de mondjuk túlsúlyos vagy akkor háttérmelót kapsz. Nyílván nem fognak kivezényelni a frontra 160 kilósan, úgy hogy abba belesajogsz hogy felvedd a felszerelésedet.
2022. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Akik sorozást akarnak,most menjenek annyival is kevesebb
2022. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Most miert lettem lepontozva? Szokasos modon majd megallapitjak, hogy veletlen becsapodas volt, vagy meg se allapitanak semmit, szerintetek kifognak robbantani a lengyelek egy vilaghaborut, 2 ember hala miatt? Mire felkel a nap reggelre tobb ember hal meg egyeb mas okok miatt az orszagban, majd biztos 2 ember miatt belemennek egy adok-kapokba ami nem 2 ember halalat jelentene :D


Szomoru de ez ilyen, a sok fotelhuszarnak meg gondolom felpezsdules lenne a haboru legalabb valami tortenne az unalmas eletetekben, mas okot nem tudok elképzelni hogy miert akartok ennyire haborut.

2022. nov. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
44%
#5 Sok kis fotelhuszár azt hiszi az is olyan lenne mint a COD: mindenkit lelőhetsz, téged sosem találnak el, meghalsz azonnal újra éledsz, szinteket léphetsz stb. Na ezért írogatnak ide f@szságokat..nem kell velük foglalkozni, ha 1 napig nem kapnának anyutól kakaót, már sírnának.
2022. nov. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

"Nyílván nem fognak kivezényelni a frontra 160 kilósan, úgy hogy abba belesajogsz hogy felvedd a felszerelésedet."


Azonnal abbahagyom a fogyókúrázást...

2022. nov. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mikor mondtam, hogy háborút akarok? Pont, hogy élni szeretnék. Úgy tűnik, hogy szerencsére megúsztuk.
2022. nov. 19. 18:38
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

Igen, golyófogónak küldenek. Lásd mit csinál most a terrorállam Ukrajna: fegyverrel elrabolják a férfiakat, és koncentrációs táborba, haláltáborba (sorkatonaság) hurcolják őket.


https://www.youtube.com/watch?v=SyT8-oPeeHc


[link]


Ha engem soroznának, akkor magammal vinném őket (a sorozókat, elrablóimat, fogvatartóimat) a halálba.


[link]


Ha sikeresen besoroznak, akkor én ugyanúgy le tudom lőni őket, a tisztjeimet, mint ők engem. Lelőném őket, és dezertálnék.


hirado.hu/cikk/2022/01/27/ot-tarsat-lotte-agyon-egy-sorkatona-zelenszkij-szemelyi-felelossegre-vonasokat-surgetett

2023. jan. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

9es rád nehéz szavakat találni, mert a "böszme" kifejezés meg sem közelíti azt a szellemi mélységet ahol te lubickolsz.


A "terrorállam" nem véletlenül az, amelyik a szomszédját, testvéreit konkrétan hadüzenet nélkül megtámadja?

Nem az a terrorállam, ahol a háborút nem lehet háborúnak hívni mert mész vmi szibériai elfekvőbe?

Nem az a terrorállam esetleg, amelynek elmebeteg katonái civileket meszárolnak halomra és mindezt élvezik?

Nem az a terrorállam amelynek 3 darab szövetségese van és amelyeknek neve Irán, Eritrea és Észak-Korea? Illusztris társaság! Cinkostársnak nehezen lehet hívni már Indiát vagy akár Kínát is... még azoknak is van némi belátásuk...

Nem az a terrorállam amelyik most már 1 éve fenyegetőzik atomfegyverrel? Ami pontosan tudja, hogy az atom addig fegyver amíg be nem vetik. Onnantól már nem fegyver, hanem rituális öngyilkosság.

Nem az a terrorállam amelyik a világ élelmiszerellátását akadályozta hónapokon keresztül? Pluszban azon kívül hogy a gabona betakarítás azért milyen jó lehetett a gazdáknak miközben ruszki rakéták süvítettek a fejük fölött.

Sorolhatnám még.


Szégyenletes hogy -a linkjeid meg a hőbörgésed alapján- jóóónagy magyarnak, mitöbb a a legnemzeTHYbb magyarnak tarthatod magad........ a történelemből fikarcnyit sem tanultál.


Én borzasztóan szégyellem -nem a magyarságom-, hanem az ilyen kretének miatt a magyarokra húzott billogot.

Ha nem az imádott Keleted felé tekintünk, ezt a kis országot már mindenhol megvetik és nem hiába. Az ember jobb ha nem ejti ki a száján hogy magyar, mert elérkezik a pont hogy nem Puskást válaszolják neki fülig érő mosollyal, hanem annyit hogy viktor oooban... sure....

2023. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!