Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Annak lesz bármi következménye...

Annak lesz bármi következménye, hogy Lengyelföldre becsapodótt 2 darab UKRÁN rakéta?

Figyelt kérdés

Lengyelország ugye NATO tagállam és mint kiderult Ukránok voltak a felelősök.

Vagy ebben az esetben nem csinál semmit a NATO? Csakha az orosz tette volna meg?!

Remélem NATO tagállamok beállnak Oroszország mögé és a földdel egyenlővé teszik azt az undorító országot.

Már amennyi maradt belőle.

Kinezem én az Ukránokból hogy nem annyira véletlen volt hanem provokáció


2022. nov. 16. 15:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
25%

19


Látom sikerült a kérdésre válaszolni

2022. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
76%

"Látom sikerült a kérdésre válaszolni"


Nem velem vitatkoztál, de hadd tessék megengedni nekem azt az aprócska megjegyzést, hogy istentelenül ostoba vagy, azt sem tudod eszik-e vagy isszák a témát, szerintem verélj be még egy kőbányászt, aztán irány az ágyikó.


A kérdésre válaszolva, a következmény:

- Még több szankció az oroszok ellen.

- Még több fegyverszállítmány és pénzügyi segély Ukrajnának.

- Esetleg NATO hadgyakorlatok és csapattelepítések a keleti tagországokban.


Bármennyire is azt szeretné képzelni a sok putyin fanatikus, hogy emiatt nem az oroszokat fogja teljes joggal mindenki felelősnek tekinteni, attól még ez így lesz. :)

2022. nov. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!