Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Orosz támadás megindításakor...

Orosz támadás megindításakor mennyi idővel számoltál az ukrán kapituláció bekövetkeztéig?

Figyelt kérdés
Miért módosítottad (ha módosítottad) ezt az időt?

2022. nov. 27. 19:58
A kérdező szavazást indított:
Pár hét alatt győznek az oroszok.
Pár hónap alatt győznek az oroszok.
Fél év és győznek az oroszok.
Egy év kell az orosz győzelemhez.
Egy évnél több idő kell az oroszoknak hogy győzzenek.
Mindig is ukrán (részleges) sikerben gondolkodtam. Nem kapitulációban.
25 szavazat
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
92%
Két nap. De nem így történt. Elismerem, hogy tévedtem.
2022. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Sztem nagyon nagyon sokan tévedtek.
2022. nov. 27. 20:03
 3/48 anonim ***** válasza:
29%
Mert szerencsére az oroszok nem vetettek be komolyabb fegyvereket, remélem nem is fognak.
2022. nov. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
31%
Nem akartak áldozatokat.
2022. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
60%
Rosszul állsz a kérdéshez. Az ukránok megtámadták és bombázzák magukat. Valamint eldugott helyeken kínozzák egymást, amíg szegény oroszok a nácikat keresik.
2022. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Mivan russia todayt hallgatsz intravénásan?
2022. nov. 27. 20:26
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól emlékszem valami két hetet saccoltam. Szerencsére nem jött be. :D
2022. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 Jeffrey Spender ***** válasza:
77%

10-ből 12 ember fogadást vesztett volna, mert pár hetesre gondolta a műveletet. Még az USA vezérkara is 72 órásra taksálta Kijev elestét.


Eredmény szempontjából teljesen mindegy, hogy a nulladik órában, vagy 8 hónappal később robotrepülőznek, ami nagyon is hatásos.

2022. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
91%

Az oroszok is azt hitték, hogy elég lesz bevonulni és kezdetben így is nézett ki, ahogy pánikszerűen megindult vagy hatmillió ukrán civil a nyugati határok felé.

Én akkor kezdtem gyanakodni, amikor a bevonuló orosz csapatok szinte lépésben vonulgattak napokon keresztül, alig moccantak valamit, hogy időt adjanak az ukrán politikának a kapitulációra, holott a kezdeti hadműveleteknek éppen pont villámgyorsnak kellett volna lennie, hogy ne engedjék az ukránokat magukhoz térni a sokkból és hogy meg tudják szervezni a védelmet.

Nem is értettem, mit tökölődnek?!

Aztán amikor a nemzetközi felhördülés közepette bejelentették az anyagi és a hadianyag támogatást, kezdtem pedzeni, hogy ez lehet, hogy nem lesz egy sétagalopp a ruszkiknak.

Elpocsékolták a háború elején az időt, túl lagymatagon és túl kevés erővel támadtak, ha agilisebbek, akkor tényleg vége lehetett volna, mire az ukránok észbe kapnak, de elcseszték.

2022. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a nagy többség nézte be a dolgot, hanem a ruszkik is. Az elején én is két hétbe fogadtam volna, de a második hónapban 2-3 évre emeltem a licitet.
2022. nov. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!