Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Szerintetek lesz új orosz...

Szerintetek lesz új orosz offenzíva januárban? mi lesz a célpont Kijev vagy Nyugat Ukrajna?

Figyelt kérdés

Putyinek nagyon mozgalodnak pénteken egész nap a tabornokokkal tanácskoztak most meg ő Lavrov és Sojgu is Belarussba utaztak szerintem Belarusz be fog lépni a küzdelembe


Ukránok egy új Kijev elleni tamadastol tartanak de szerintem akor bolondok az oroszok .

Én Nyugat Ukrajnát támadnam meg megprobalnam elvagni az utánpótlási vonalakat.meg ott van ennek az ukrán kormánynak a legtöbb támogatója.

Lengyelek felől úgyse támadja meg őket senki csak a másik szárnyat kellene ellenőrizni.


Csak nyilván ha a NATO határ mellet lennének a harcok akor nyilvánvaló hogy néhány lövedék át fog menni.


Nem tudom mire készülhetnek Putyinek de valami lesz a télen.



2022. dec. 19. 12:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
100%

"Ukránok egy új Kijev elleni tamadastol tartanak de szerintem akor bolondok az oroszok"

Ez már az elmúlt hónapokban számomra eddig is nyilvánvalóvá vált.


Nem hinném, hogy megtámadnák a nyugati részeket, már csak a NATO miatt sem. Remélem, hogy nem is kerülnek közelebb a harcok. Kijev esetleges megtámadására tippelnék, de annak se lenne sok értelme.

2022. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 A kérdező kommentje:

Én se hiszem hogy Kijevet be tudnak venni .


De valamire készülnek nemtudom mi de van egy sejtesem .

Nemtudom létezik e emp fegyver .

Elméletben egy magaslegkori atomrobantassal ki lehetne ütni a katonai és a polgári elektronikai berendezeket is .

Persze kérdés mennyire lehet ezt szabályozni pl lehet e csak Kijev környékére koncentrálni egy ilyen csapast?


Vegulis ez nem atomfegyver használat mert áldozatok nem lesznek ha a magaslegkorben robbantja fel és ha egy kis taktikai bombát használ akor sugárzás se sok .


Viszont minden elektromos eszközt tönkre lehetne tenni a katonai cuccokat is .


Elméletben már régóta van ilyen fegyver gyakorlatban nemtudom

Talán ez még belefer a külső hatalmaknak is.

2022. dec. 19. 12:46
 3/61 anonim ***** válasza:
73%
Hát, nehéz helyzet, minél jobban támadnak, az ukránok annál komolyabb felszerelést kapnak. Csúnya csapdába kergette magát az orosz medve, és nem látni a kiútat, ahogyan ebből jól jöhetne ki.
2022. dec. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:

Sok lehetőség van Putyin asztalán de komolyabb konfrontaciot ő se akar a NATO ellen .


Addig elmehet ameg a NATO csak fenyeget .kérdés az tudja e hol a határ amikor már nem lehet tovább fokozni az erőszakot mert magad is elpusztulsz.

2022. dec. 19. 12:56
 5/61 anonim ***** válasza:
72%
Nem lesz semmi, pangás lesz a télen. Az oroszok ágyúzni meg rakétázni fognak, ennyi. Szárazföldi támadás öngyilkosság lenne, igaz, a ruszkik sose számolták, hány muzsik esik el, de azoknak az időknek talán már vége.
2022. dec. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 A kérdező kommentje:

Nem ebbe mutatnak a dolgok a háborút is februárban kezdtek .


Áprilisban megint nem jó mert olvadás van .


Nyárig várni? Nem hiszem hogy arra megy most ki a játék.

Valamit akarnak Belarusztol

Lehet őket is beolvasztjak Oroszországba azért ez a nagy egyeztetés.


De lehet háborús készülődés.

2022. dec. 19. 13:00
 7/61 anonim ***** válasza:
87%
A kötelezően besorozottakkal se mennek sokra, a felük már Ukrajnában van. Nem hinném, hogy lényegi elmozdulást tudnának ilyen formában elérni.
2022. dec. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 A kérdező kommentje:

Donbaszban nem .ott lehetetlen áttörni maximum bahmutott lehet elfoglalni pár honap alatt .


De a többi orszagresz nincs annyira védve. Persze enis azt mondom valami újat kéne lépni az orosznak


Valami váratlan tamadast az ukrán hatorszag ellen én Nyugat Ukrajnát támadnam .de én nem Putyin vagyok 😀

Kérdés mit fog csinálni.

2022. dec. 19. 13:07
 9/61 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem keleten nyomulnak előre, Bahmut és térsége. Hogy eljutnak-e ezzel Kijevig, az kérdéses.
2022. dec. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 A kérdező kommentje:

Fehéroroszországot meg egyesítenem Oroszországgal Putyin helyében.

Nem jár áldozattal és nagyon jól nézne ki .


Ha tényleg örökséget akár hagyni mint Nagy Péter vagy Nagy Katalin


Mert állítólag ez az egész ukrán kaland arról szól.


Vegulis megszerezne a krim félszigetett az azovi tengeri partvideket és donbasz 70 százalékát

Plusz Fehéroroszország.

Ez már elég hogy Nagy Putyin lehessen halála után.

2022. dec. 19. 13:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!