Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Meddig bírná Ukrajna, ha más...

Meddig bírná Ukrajna, ha más országok nem támogatnák/támogatták volna?

Figyelt kérdés
Ha nem támogatták volna már a kezdetek óta Ukrajnát más országok (például USA, Törökország, Németország stb.), akkor hetek alatt legyőzték volna őket az oroszok.

2023. jan. 8. 12:57
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Amúgy minek teszed fel a kérdést amikor meg is válaszolod?
2023. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Semeddig. Néhány percig.
2023. jan. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Pár napig max.
2023. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok mások véleményére. :)
2023. jan. 8. 13:05
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Miről beszélünk, az oroszoknak volt idejük felkészülni, viszonylag összeszedett és nagy támadással indítottak a "senki földje" csernobili körzeten keresztül. Arról volt szó, hogy 2 hét és orosz zászló leng majd Kijev minden középületén. Megtörtént? Nem történt... :D
2023. jan. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Fél év kb, de hamarabb feladnák, ha tudnák, hogy nincs több külföldi segítség.
2023. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk a háború előtt is ment oda a nyugati országoktól a pénz, és a fejlesztés. De szerintem fél év után kipurcant volna az az ország, ha más miatt nem is, az államcsődtől biztosan.
2023. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Őszintén szerintem nagyon drámaian nem lett volna más a helyzet a háború kezdeti szakaszában, de mostanra már rosszabbul állnának. Érdemes észben tartani, hogy nagyon korlátozott mértékben kaptak katonai eszközöket, a pénzügyi segítség nyilván hiányzott volna és már valószínűleg technikailag államcsőd lenne, de ettől a harcok nem feltétlenül állnának le.

Plusz azt is érdemes megemlíteni, hogy ha az oroszok meg is tartanak most frissen elfoglalt területeket, ott elhúzódó partizánháborúra, de minimum rendszeres terrorakciókra számíthatnak évekig. Afganisztánban is kifogott ez rajtuk, itt is megeshet.


De egyébként a kérdés teljesen értelmetlen és gyerekes. Az országok külpolitikája és gazdasága nem a légüres térben lebeg.

2023. jan. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
3-4 nap
2023. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
Semeddig.
2023. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!