Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Lesz olyan vakmerő a NATO,...

Lesz olyan vakmerő a NATO, hogy atomtöltetet is ad Ukrajnának?

Figyelt kérdés

Várom a híradót, mert olyasmit hallottam rövidhírekben, hogy nemcsak nehéz páncélosokat, hanem vadászgépeket, meg hosszú hatótávú rakétákat is kap Ukrajna, de félő, hogy akkor az oroszok atomcsapást fognak rájuk mérni - hacsak nem látják el az ukránokat taktikai atomfegyverekkel is.

Én már azt sem tartom lehetetlennek, sőt logikus következmény lenne, de akkor vajon hogyan lesz majd tovább?

Hát teljesen megbolondult a világ?



2023. jan. 26. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

Ez a baj, már majdnem minden hülyének van atomfegyvere. ú

Ha Orbánnak is lenne, már rég Budapestre dobta volna.

2023. jan. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem.
2023. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Atomtöltetet? Eddig még komoly védekezőfegyvereket sem adtak. Mindenki az ócskavasait söpri ki, adja oda.
2023. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Most egy csomó hatékony nehéz páncélost akarnak Ukrajnának adni, már biztosnak látszik, márciusban már támadhatnak vele.

Úgy néz ki, felpörögnek az események, vadászgépet is kapnak, hosszú hatótávú rakétákat, minden NATO ország tömi őket fegyverrel. (rajtunk kívül)

Lassan már csak az atomtöltet hiányzik.

Merész gondolat belátom, de én már azt sem tartom lehetetlennek, ráadásul logikus lépés lenne az előzményeket tekintve, csak hihetetlenül veszélyes, de érdekel még ez valakit?

2023. jan. 26. 15:21
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Leírnád ezt bővebben is, miért nem?
2023. jan. 26. 15:44
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Remélem. A világ megérett a végére. lmbtq, páwák, blm, túlnépesedés....
2023. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

#7

Egyetértek, a világ másik fele meg félcédulás fogatlan proli alkesz álkereszténykedő retardjobberekből áll.. nem is tudom, melyik bagázst gyűlölöm jobban, titeket, vagy az elembétékúsokat..

2023. jan. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Háború előtt pár nappal volt róla szó: [link]
2023. jan. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha gèpeket kapnak, akkor lengyel lègtèrből lesznek indítva. Ukrajnàban màr nincs èpp kifutó a vadàszgèpeknek.
2023. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!