Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A leopardok Ukrajnában szerint...

A leopardok Ukrajnában szerintetek is csődöt fognak mondani?

Figyelt kérdés
gyengén képzett legénység, kevés alkatrészpótlás, kevés lőszer, aktív védelmi rendszer nuku, sár, rossz terep, sérülékeny elektronikai rendszerek

2023. jan. 26. 18:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 Jeffrey Spender ***** válasza:
67%
És neked miért fontos Ukrajna önálló állami léte ?
2023. jan. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
77%

#49

45 vagyok. Őszintén, a magyarok mikor rázták olyan vehemensen a pofonfát mint az ukránok az amcsik unszolására immár vagy 8 éve? Mikor gyilkolásztuk testvéreinket, nemzettársainkat idegen parancsra olyan gyűlölettel, mint ahogy az ukránok tették az oroszokkal. Nem vagyok orosz párti, de az ukránokat kimondottan gyűlölöm, és úgy gondolom, az a háború nem az én dolgom-bajom, így is eleget szívok miatta, a két ősbunkó szláv rendezze le egymás között. Csöppet sem sajnálom a 30 éve hirtelen néppé lett ukránokat, kaptak egy lehetőséget hogy legyen egy szép, gazdag országuk, de annyira sötétek, hogy sikerült jól elbaxniuk, csak annyit kellett volna tenniük, hogy maradnak a seggükön, élik világukat, és nem kötnek bele egy náluk jóval erősebbe. Még így a vég küszöbén is az egyik legfontosabb dolguk a nyelvtörvény, meg a turul leverés, és a kisebbségeik vegzálása, ha elsüllyed az a náci pöcegödör a történelem viharában, én egy könnycseppet nem fogok érte ejteni. Most hogy megint aprítják őket, már nem akkora a pofájuk, mint amikor a 128-as dandárjukkal meg se akartak állni a Balatonig. Én személy szerint, sokkal jobban örülnék az orosz szomszédságnak, mint az ukránnak, úgy hogy az oroszokat se nagyon kedvelem. Bármikor amikor külföldön jártam, az oroszok egy kultúrnép voltak a kőparaszt ukránokhoz képest, és ez nem csak az én tapasztalatom, bárkivel beszéltem erről, ők is megerősítették, hogy a szláv legalja az ukrán.

2023. jan. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
28%

"És neked miért fontos Ukrajna önálló állami léte ?"


Mert rohadtul senki sem akar egy agresszív diktatúrával határos lenni. Márpedig ha Ukrajna elesik, akkor nem lesz senki köztünk és köztük.

2023. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 Jeffrey Spender ***** válasza:
16%

Mi az, hogy agresszív diktatúra ? 1994 - 2014 között mennyit agresszorkodott Oroszország ?


2014 előtt Ukrajna oroszbarát volt, mindent orosz módon tettek, kvázi Kis-Oroszország volt, zavart-e téged a kérdés már akkoriban is ?

2023. jan. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
72%

"Mi az, hogy agresszív diktatúra ? 1994 - 2014 között mennyit agresszorkodott Oroszország ?"


Ne játsszuk már el megint Dzsefi. Oroszország 2014 óta CSAK UKRAJNÁT 3x támadta meg hadüzenet nélkül. Oroszország bevonult polgári tüntetéseket fegyverrel leverni Kazahsztánba. Oroszország bevonult polgári tüntetéseket fegyverrel leverni Belaruszba. Oroszország aktívan részt vesz a Szíriai polgárháborúban.

Oroszországot irányító politikusok hányszor fenyegettek meg államokat az utóbbi egy évben ATOMFEGYVERREL? Na valami tipp? Én sokszor napi 2-3-mat is olvastam.


Ez szerinted egy békés ország? Legalább látom, hogy a diktatúrát te sem kérdőjelezed meg. :)

2023. jan. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 Jeffrey Spender ***** válasza:
67%

Ezerszer átfutottunk, én is érveltem, és mintha a falnak beszélnék, Miért ?


Miért kelted a hangulatot Oroszország ellen, egyoldalúan ? Neked fizikai fájdalmat okoz Oroszország, és az orosz nép létezése, csak miért ?


Ukrajna egy polgárháborúba süllyedt ország volt 2013 végén, vagy 2014-ben, feketén-fehéren, nyugatpártiakkal, nacionalistákkal, meg oroszpártiakkal, és a központi kormányzat bukásával, ez is objektíve megtörtént, és min múlik, hogy egy polgárháborús országba szabad intervencióskodni, vagy nem ?


Az USA az kénye-kedve szerint intervencióskodhatott Líbiába és Szíriába, és Irán lerohanásával is fenyegetőzhet.


Az oroszok meg beavatkoznak a polgárháborús Ukrajnába, és mi a baj ?


Harkovban, Donyeckben, Mariupolban, és Odesszában az ukrán kormányerőket elűzi a nép, és Oroszországhoz csatlakozást követeltek, az ilyesmi volt a jogalap a Krímre.


És a 2022 február 24-i offenzíva az a Krím folytatása, számszerűleg a 2. alkalom. A 3.-at nem tudom honnan szülted.



Kazahsztán és Fehéroroszországban lázadások vannak, tűrnie kéne a hatalomnak, hogy verjék el őket, nem kérhetnek intervenciós csapatokat ? Miért okoz neked ekkora fájdalmat, hogy ki háborúz Fehéroroszországban és Kazahsztánban ?


Ha Kazahsztánban a talibán, vagy a Kínai Hadsereg bakancsai trappolnának, akkor is sírnál-e ?



Kína az meg 1948 - 1991 között hol háborúzott ? És kik segítettek Észak-Koreának atomhoz jutni ? És a Kínai Köztársaság partraszállásáról letettek-e ?

2023. jan. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 Jeffrey Spender ***** válasza:
67%

Ja és látványosan nem válaszoltál a kérdésre, hogy a 2014 előtti oroszbarát Ukrajnát hogy értékeled.


És miért vagy erős személyeskedésben, minden neked nem tetsző véleményt egyből hazaárulózol ?


Én azt sajnálom, hogy nem lehet fórumtalálkozót szervezni.

2023. jan. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
80%

"Ezerszer átfutottunk, én is érveltem, és mintha a falnak beszélnék, Miért ?"


Mert sosem érveltél semmi mellett. Mondd, amiket felsoroltam abból mi nem igaz?


"Miért kelted a hangulatot Oroszország ellen, egyoldalúan ? Neked fizikai fájdalmat okoz Oroszország, és az orosz nép létezése, csak miért ?"


Nem az orosz néppel van baj, meg nem is magával az országgal, hanem a jelenlegi vezetésével és külpolitikájával, de nagyon.


"és min múlik, hogy egy polgárháborús országba szabad intervencióskodni, vagy nem ?"


Nem volt polgárháború, tüntetési hullám, belpolitikai válság igen. De ez nem jogosít fel külföldi hatalmakat katonai erőszak alkalmazására (hadüzenet nélkül megint csak). Ráadásul ha jól tudom 2022-ben támadtak az oroszok legutóbb. Akkor is polgárháborús helyzet volt szerinted?


"Az oroszok meg beavatkoznak a polgárháborús Ukrajnába, és mi a baj ?"


Az a baj, hogy te ide jársz rontani a levegőt és szándékosan lesz..rod a tényeket.


"Kazahsztán és Fehéroroszországban lázadások vannak, tűrnie kéne a hatalomnak, hogy verjék el őket, nem kérhetnek intervenciós csapatokat ? Miért okoz neked ekkora fájdalmat, hogy ki háborúz Fehéroroszországban és Kazahsztánban ?"


És neked miért okoz fájdalmat, ha mindkét országban elkergetik a helyi diktátort? Mi a fészkes lóf..sz közöd van neked vagy Putyinnak ezeknek az országoknak a belügyeihez?


"Ha Kazahsztánban a talibán, vagy a Kínai Hadsereg bakancsai trappolnának, akkor is sírnál-e ?"


Most sem sírok... illetve de, az ostobaságod könnyfakasztó. És nem is tudom minek rángatod elő Kínát, mit szeretnél ebből kihozni? Mi köze van Kínának Ukrajnához például?


Ha hónapok kemény munkájával sikerült nagyjából megtanítanom neked a melléknevek és a tulajdonnevek helyesírását, akkor próbálkozzunk mással is.

Gyakorlatilag az érveid 90%-a szalmabáb. Ez azt jelenti, hogy olyan dolgokat adsz a számba, amiket én nem mondtam, majd ezek ellen érvelsz. Olvasd el angyalkám a hozzászólásomat, majd a tiédet és szépen jelölgessed be magadnak, hogy most is hányszor csináltad ezt. Kár baszki elolvasni az írásaidat, mert ebből áll majdnem az egész...

2023. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
15%

"Na te is kezded? Az ukrán hadseregnek van atomja? Volt, de már nincs, mert átadták az oroszoknak... :D


A NATO nem vesz részt a konfliktusban hadviselő félként."


Igen kedves Mekklén, de tudod mivel a NATO fegyvereivel zajlik a háború, így tudod ha atomháborúról van szó, az NATO atom és orosz atomot jelent, képtelen vagy ezt felfogni? Eleve az egész háború NATO fegyverekkel zajlik már ma is, Mekklén, ezt nem fogod fel?


Szerinted én nem tudom, hogy Ukrajnának van e atomfegyvere? Segítek, én is tudom, de akkor a nehézkes felfogásodhoz igazítom majd a kommentejimet.


Amúgy a másik kérdés alatt is én Mekkléneztem, szóval nem te IS kezded, hanem megint kezded.

2023. jan. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 Jeffrey Spender ***** válasza:
74%

" Nem volt polgárháború, tüntetési hullám, belpolitikai válság igen. De ez nem jogosít fel külföldi hatalmakat katonai erőszak alkalmazására (hadüzenet nélkül megint csak). Ráadásul ha jól tudom 2022-ben támadtak az oroszok legutóbb. Akkor is polgárháborús helyzet volt szerinted? "


Mi a különbség a belpolitikai válság és a polgárháború között ?


Az Euromajdan belpolitikai válság.


De a neonácik, és az oroszpártiak, Kalasnyikovokkal hadonászva azok viszont fekete - fehér polgárháborúsak.


https://www.youtube.com/watch?v=sEKQsnRGv7s


7 - 8 éve a BBC az még mert tudósítani fekete - fehér, valóságos ukrán neonácikról.


https://www.youtube.com/watch?v=bQ5H9S2pv08


Ezek meg oroszpárti lázongók, a helyi rendőrkapitányság és hátrahagyott laktanya után ők is Kalasnyikovosok lettek, nem egyszerű belpolitikai válság ez.


Kramatorszk, Szlovjanszk, és Debalcevénél sem hógolyókkal dobálóztak.



" Ráadásul ha jól tudom 2022-ben támadtak az oroszok legutóbb. Akkor is polgárháborús helyzet volt szerinted ? "


Kelet-Ukrajnában szerinted mi volt, hogy papíron Mariupol és Harkov ukrán kormányerők alatt volt, de 15 - 20 km-ről lehetett hallani a harcokat ?


Vagy mire fel ástak lövészárkokat ?


https://www.youtube.com/watch?v=-scTgPi1gpk



"És neked miért okoz fájdalmat, ha mindkét országban elkergetik a helyi diktátort? Mi a fészkes lóf..sz közöd van neked vagy Putyinnak ezeknek az országoknak a belügyeihez? "


Janukovics az nem diktátor volt, hanem legitim kormányfő. Elkergették, és a helyén kitermelődött kettő nagyobb tolvaj, és mellette a kisebbségek, elsősorban a magyar durva és szándékos vegzálása, és a nyugati politikusok anyázása hivatalos állami ideológia lett, ez a rendszerváltás megérte ?


Fehéroroszország is hova vezetett volna ?


És Kazahsztán belpolitikai / külpolitikai helyzete mit érdekel téged ? Nekem mindegy, hogy ki rohanja le, meg ott nincs sok választás társadalmi berendezkedésileg.



"Az a baj, hogy te ide jársz rontani a levegőt és szándékosan lesz..rod a tényeket. "


Ennek te vagy a feketeöves nagymestere.

2023. jan. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!