Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondolsz az ukrajnai...

Mit gondolsz az ukrajnai fegyverszállításokról?

Figyelt kérdés

2023. jan. 29. 11:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
És egy esetben sem történt meg atomhatalom részéről nukleáris fegyver használata vesztes pozícióban, igaz?
2023. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 zoltandudas ***** válasza:
35%
Kidobott pénz az ára.
2023. jan. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
46%

Már rég vége lenne a háborúnak ha a nyugat nem támogatja az Ukránokat. Ha komolyan támogatnák nem pár darab fegyvert küldene hanem jelentős mennyiségben amivel tényleg tudnának védekezni. Egyre jobban elhúzodik a háború, egyre több a halott, Ukrajna pedig mindig csak annyi fegyvert kap ami arra elég ne döljön össze azonnal az ország. Szerintem egyértelműen a háború elhúzodása a cél és az oroszok lefoglalása a háborúval, miközben az EU gazdasága és ereje jelentősen csökken. Az árak a háborúra hivatkozva jelentősen emelkednek, pár ember jelentős vagyonra tett szert. Az oroszok majd megunják ezt és nagyobb erővel fognak támadni.

Mi magyarok kárpátaljai magyarokat figyeljük és sajnáljuk a legjobban. A múltban sem bántak velük túl jól, most pedig egyre több negatív hír jön. Nem értem az EU-t sem miért engedi, hogy a kisebbségekkel így bánjon Ukrajna, miközben minden nemzettől folyamatosan követel valamit.

Hosszútávon úgy gondolom nem lesz vége a háborúnak jó pár évig. Ha egyszer meg is lesz a tárgyalások, határok vitája, kisebb összecsapás még sokáig lesz, az EU pedig tovább fog gyengülni.

2023. febr. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
56%

#13

"Ukrajna pedig mindig csak annyi fegyvert kap ami arra elég ne döljön össze azonnal az ország"

Jah, azért állnak jobban az ukránok, mint az oroszok.

A helyzet az, hogy nem, Ukrajna annyit kapott, hogy a 100 milliós Oroszország által fenntartott hadsereggel felvegye a versenyt.


"miközben az EU gazdasága és ereje jelentősen csökken"

Akkor miért nem csökkent még?


"Nem értem az EU-t sem miért engedi, hogy a kisebbségekkel így bánjon Ukrajna, miközben minden nemzettől folyamatosan követel valamit."

Mert akkor logikusan elkellene várni ezt más országoktól és Ukrajnában még mindig jobb a kisebbségek helyzete, mint Mo.-on.


"az EU pedig tovább fog gyengülni."

Eddig se gyengült, nem tudom, hogy ez a téveszme honnan jött.

2023. febr. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
43%

Nem olvastam még ennyire szélsőséges írást. Ilyet írni, hogy az Ukránok állnak jobban, és az Oroszok álltal fenntartott sereggel felbeszik a versenyt... Javaslom, ne csak egyoldalú újságokból tájékozodj és beszélgess magyar kisebbségekkel.

Sajnálom ha vki ennyire torzan látja és ezt elhiszi.

2023. febr. 3. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%

#15

"Nem olvastam még ennyire szélsőséges írást"

Jah, az oroszok kiszorítása Kijevből, az biztos orosz siker.


Nem, én - veled ellentétben - tényekről beszélek. Az oroszok bementek Kijevig, majd az ukránok szépen visszaszorították őket. Ezek tények.

A kérdés, hogy ha egy sereget visszaszorítanak, akkor ki áll jobban? Aki visszaszorítja őket, vagy akit visszaszorítanak?

Ha erre sikerül választ adnod, akkor látszik, hogy mi a helyzet.


"Javaslom, ne csak egyoldalú újságokból tájékozodj és beszélgess magyar kisebbségekkel."

Én pedig azt javaslom, hogy gondolkodj, mivel neked ez nem jött össze.


HA nem vették volna fel a versenyt az orosz sereggel, akkor nem hogy addig nem szorították volna vissza őket, de az orosz sereg még Kijevnél sem állt volna meg, hanem a nyugati határig menetel. Mert ezt jelenti, ha nem tudja felvenni a versenyt.

2023. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
23%

14.


DE cukíííí, egy beszélő birka! Ritkán látni ilyet, cirkuszban volna a helye, kellene mellé egy másik és lehetnének a Hacsek és Sajó.

2023. febr. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
Én nem akarok senkit sem sértégetni nem helyénvaló. Valószínűleg nem magyar csak jól beszél magyarul és az ukrán propagandát próbálja eröltetni.
2023. febr. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%

#17 #18

Ha bármiben tévednék, akkor cáfolnátok, nem teszitek, mivel nem tudtok, mivel egyszerűen tényeket írtam le.

Oroszok Kijevig mentek és ki lettek szorítva. Ha az ukrán seregnek köze nem lenne az oroszokhoz, ilyen sosem történt volna. EZ TÉNY.


Szóval a szánalmas vergödésetek csak rátok nézve kínos. :)

2023. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!