Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Magyar szempontból ha kirobban...

Magyar szempontból ha kirobbana Ukrajna miatt a 3 vh az milyen következményekkel járna? Csak Budapest kap atomot vagy vidék is ? Vagy mi nem kapunk ?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a hidegháború legveszelyesebb évei alatt tervben volt Budapest kiuritese csak a legszuksegesebb dolgozok maradtak volna .nekik az ovohely a metró lett volna a többi lakost vidékre evakualtak volna a terv szerint .

Ez most is így lenne ?


2023. jan. 30. 19:26
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
20# miért mi az amit annyira nagyra tartasz/ tartotok a globalizacioban?
2023. ápr. 9. 14:57
 22/26 anonim ***** válasza:
44%
Menj be egy bevásárlóközpontba és meglátod. Ráadásul az, hogy minden ország benne van (Észak-Korea is, tehát a teljesen önellátó ötleted kivitelezhetetlen) miatti gazdasági érdekeknek is köszönhető, hogy a II. világháború óta Európában nem volt háború a délszláv háborút leszámítva.
2023. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Kereskedni turistaskodni lehessen ez oke ezt lehetett 1970 ben is nem ez ellen van Orbán de igenis ne szabályozanak minket külföldről.

Ne ok mondják meg hogy mi a normális!

2023. ápr. 9. 16:19
 24/26 A kérdező kommentje:

Ma voltam Pesten enis turistaskodtam belvárosban magyar szót nem nagyon hallottam .

Ennél több globalizáció minek ?

Költsék el itt a pénzüket és menjenek haza és ne szóljanak bele a politikai és gazdasági rendszerünkbe

2023. ápr. 9. 16:22
 25/26 anonim ***** válasza:
44%

Az egyetlen szerencsénk az, hogy "beleszólnak", különben Orbán már a látszatra se adna és simán hozzányúlna az olyan diktatórikus eszközökhöz, mint Putyin.

Mitől szólnak bele amúgy olyanba, amibe mi nem egyeztünk bele? Tagjai vagyunk egy nemzetközi szervezetnek (többnek is), ennek a szabályait elfogadtuk, be is kéne tartani.

Ja, nagyon lehetett turistáskodni 1970-ben, ha keletre akartál menni. :D De a másik irányba nem igazán.


Nem vagy tisztában amúgy a globalizáció jelentésével.

2023. ápr. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:

25# sokkal jobb lenne ha magyar cégek termelnenek külföldre és a magyar embereknek .

Mint az ami most van hogy idejonnek mindenféle orszagokbol és itt dolgoztatnak ehberert.


Jó én most támogatom pl ezt az akisgyarat mert nincs más tömeges munkahely mert a magyar cégeket csődbe vitte a nyugati nyitás.


Csak ilyen munkahelyek vannak a tomegeknek mint az aksigyar és a többi multi .

Mert nincs bányánk nincsenek cukorgyaraink stb .


Most kellenek a multik ! De ha okosan csináltuk volna és lenne nemzetgazdasagunk akor nem kéne ennyi .mert sokkal jobb lenne magyar cégeknél dolgozni

2023. ápr. 9. 16:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!