Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kellene adni Ukrajnának...

Kellene adni Ukrajnának atomfegyvereket?

Figyelt kérdés
[link]

2023. febr. 1. 22:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
38%
#10 mondja a nagy magyar, hogy dobjanak atombombát a szomszédba. Egy hintalónak több esze van, mint neked.
2023. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

Én elsőként adtam volna hidrogénbombát ,hogy Moszkvára vethessék

Most felajánlanám Magyarország éves adóbevételét,hogy megvédjenek minket európaiakat

2023. febr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

#12

Kitől, az ukiktól?

2023. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
72%

"#10 mondja a nagy magyar, hogy dobjanak atombombát a szomszédba. Egy hintalónak több esze van, mint neked."


Egy hintalóénál is kevesebb esze csak annak van aki tényleg atomot is adna már ezeknek a rengeteg fegyver mellé amit kaptak már. És még nyalják az ukronácik ülepét, meg mellette tapsolnak is annak ha fenyegetőznek.

2023. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
59%

Zelenszki egy közveszélyes őrült.

Ha rajtam múlna, egy Vízi pisztolyt se adtam volna a kezébe nem, hogy egy ország vezetését. Legfőképpen nem atom fegyvert.


Ha annak az embernek hatalmában állna ilyen fegyverel rendelkezni, már nem létezne emberiség.

2023. febr. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

#13

Nem ,az agresszor oroszoktól

Hát nem az van most,hogy adjunk nekik mindent amink van nekünk európaiaknak mert ők európát és európa érdekeit védik az agresszor terjeszkedni kivánó oroszok ellen?

2023. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
85%

Amugy meg milyen má’


-Adjatok pénzt

-ok itt egy kis pénz és kaja

-adjatok még,meg kéne lőszer meg fegyver

-tessék itt van

-kéne még az eddigi kérésekből még egy kevés plussz valami ütősebb fegyver

-ok tessék,plussz egy marék aknavető és hírszerzés plussz Musk

-oké oké de kéne még lóvé meg aggregátor

-parancsolj

-király most nyomok egy teittet,hogy kösz a támogatást de kéne még zsé meg van tankotok,harci jármüvetek ,adjátok ide hiszen európát védjük

-ok igazad van tessék

-wtf?,mik ezek a szovjet szarok?én modern dolgokat “kértem”

-értjük mi azt de ahhoz a katonákat ki is kell képezni

-ja jó hogy mondod,küldöm őket posta fordultával

-jó köszönjük hogy segithetünk

-ismét wtf? Mi az hogy ezen országok nem akarnak segiteni a katonák kiképzésében?mekkora egy hímvesszők a vezetők

-mi sem értjük,próbálunk nyomást gyakorolni rájuk

-jah,látom nem jött össze (kopés)

-de igyekszünk

-jóvan megyek az usaba tárgyalni pedig pont most jelentettem be ,hogy ilyenkor itt a helyem és nem utazgathatom tárgyalgatni

Mondjuk ez má’ ki emlikszik rá,hiszen bombáznak az oroszok

-jajj szegény (de nem szegények)

-hé jut eszembe usa felajánlott modern harci kocsikat tankokat,ti mennyit adtok?

-hát izé,ezt még meg kell beszélni

-mi van??akkor hogyan védjünk meg benneteket?

-jah jó igazad van ,tessék egy tucat innen is onnan is lesz ez 20 tucat ne aggódj

-áh nyomok egy twittet hogy kösz paktások

-jajj de jó fej ez az év embere

-kösz tudom,de ha mán itt járunk kéne vadádászgép

-??? Még a harckocsik oda sem értek de mán vadászrepülők kellenek?

-mé bajod van? Amugy meg a magyar emlékmüvet (is) lebontjuk mert mi a hímvesszőt képzelnek itt emlékmüvet felállitani?meg amugy is a kaki van ezekkel a büdös magyarokkal hogy nem akarnak semmiben sem segiteni?

-igazad van ezt mi sem értjük


-szijjártó- több ezer menekültet figadunk be,ellátjuk őket szállással étellel egészségüggyel segéllyel


-hollandia-

Bocsánat,hogy a 900 eurós segély két nappal később érkezett de gond volt a banki rendszerrel

-ottani ukránok- wtf?ezt sem lehet megoldani?igaz kaptunk szociális lakást de felháboritó,hogy ma a közösségi éttkezdében kellett ennünk a hajléktalanokkal -én és a média- akiknek a 70%a holland


Hát igen

Bocs hogy hosszú volt a hisztória

2023. febr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

Jól le írtad #17.


Az a gond, hogy a nyugat nem látja be, hogy Ukrajnában akármennyi fegyvert küldjenek is, Ukrajna elveszti ezt a háborút.


Ha Magyarországnak esze van, megvétózta az EU csatlakozást is, és a NATO csatlakozást is.


Egy olyan ország amiben a kisebbségek nyelvi, ideológiai jogait a földbe tiporják, ahol nem csak tankok, de a korrupció is dübörög, ne akarjanak már EU tagok lenni.

Ha Ukrajnában véget ér a háborút, és egyáltalán lesz még Ukrajna nagyon nem egészséges dolog lenne NATO tagnak felvenni. Mert területi veszteségei miatt biztos, hogy kipróbálja egy újabb Orosz támadást. Mert már most, egy NATO tagországot minket fenyegetnek.

2023. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

#18

El se merem képzelni,hogy mi lesz ha az ukránok győznek.

Lehet honvédő háborúba kezdenek a magyarokkal.

Régebben jártam Ukrajnában,soha semmi bajom nem volt az ott élőkkel.

Most pedig már unalmas ez a nagy színjáték,ukrán imádat és hogy a menekülők mekkora pofátlanok

Arról nem is beszélve,hogy a szír az migráns az ukrán meg menekült

2023. febr. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19


Ha valami csoda fojtán nyernének is, minket egy NATO tagállamot nem fognak megtámadni. Ez is biztos.

Ahogy az is biztos, hogy nem fognak nyerni az Oroszokkal szemben.


Ha nem lennénk NATO tagok, már rég nekünk estek volna. Ez is biztos.

2023. febr. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!