Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Orosz kísérleti atomrobbantasr...

Orosz kísérleti atomrobbantasra van esely szerintetek ? Tényleg tervezhet ilyet Putyin hogy megfelemlitse a nyugati országokat hogy vegyenek vissza az orosz elleneségbol?

Figyelt kérdés

Orosz portalokon olvastam hogy állítólag ilyet tervezhetnek az északi sarknal .vagy a fekete tenger felett .

Gondolom a hazai teszt a valószínűbb.

Akor talán a liberális emberek is felebrednek hogy amit ukrajnaban csinálunk az fenntarthatatlan .



2023. febr. 18. 18:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Ez egyenes út lenne ahhoz, hogy Ukrajna vadászgépeket kapjon, és még cikibb legyen az agresszor oroszok mellett akár csak semlegesnek maradni.
2023. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Amit Oroszország művel Ukrajnában az valóban fenntarthatatlan. Atomot robbantani pedig már olyan magatartás lenne egy agresszor részéről, amit minden lehetséges eszközzel meg kell torolni.
2023. febr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok értelme van, mindenki tudja, hogy vannak nukleáris fegyerei az oroszoknak.
2023. febr. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 DK-s ***** válasza:
81%

Én ennek semmi értelmét nem látom.


Mi célból robbantanának? Hogy megmutassák hogy nekik is van?


Mindenki tudja.



Akkorát robbantanának ami minden rekordot megdöntene?


Már meg volt, és ők tartják a rekordot a cár-bombával.



Akkor meg MINEK?

2023. febr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme nem volna ahogy felettem fel is sorolták miértnem
2023. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

4# politikai üzenet a nyugati kozvelemenynek mert szerintem azért ennyire bátrak nyugaton a fegyverek teren mert biztosak hogy nem mer senki atomozgatni.


Ukrajna miatt senki nem akarna egy atomkonfliktust nem éri meg .


Orosz viszont egy kísérleti robbantassal jelezhetne hogy ő nem fog hatralni

2023. febr. 18. 19:26
 7/28 DK-s ***** válasza:
100%

Még mindig értelmetlen.


Ha szerinted senki nem folyna bele, akkor miért pufogtatna látványelemként?


Odabaxná az Ukránoknak ha merné, és kész.



És én pont az ellenkezőjében hiszek. Egy nukleáris támadást senki nem hagyna szó nélkül, és az USA igencsak esélyes, hogy megtámadná az Oroszokat.


És ne mondd hogy kizárt. Én biztosra veszem.

2023. febr. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

7# igen valószínű akor a háború elkerülhetetlen lenne .


De egy atomkiserlet beleferhet vagy esetleg arra gondolok hogy usa felderítő muholdakat amik az ukranokat segítik esetleg le lehetne lőni mert az az űrben van nem az USA vagy szövetséges szuverén területén


Egy atomteszt vagy műhold lövés nem járna 3 vh kitoresevel de a nyugati kozvelemenyt lehetne felemliteni

2023. febr. 18. 19:44
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Atomkísérletet olyan országok szoktak végrehajtani amelyeknek ez az első ilyen fegyverük. Például Észak korea is csupán 1-2-t hajtott végre. Most ott van oroszország a világ legtöbb nukleáris töltetével mégis mi a francnak csináljon ilyesmit?
2023. febr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Erről még tavaly beszéltek sokan, amikor az oroszok kijelöltek egy NOTAM zónát is.
2023. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!