Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Te/Ti el tudod képzelni, hogy...

Te/Ti el tudod képzelni, hogy egy világ vagy európai háború kitörne és mindenki vonulna befelé mint a kislibák itt Európában ?

Figyelt kérdés
Remélem sosem tudjuk meg de azért lennének kétségeim.Főleg itt. Kiért? Orbanér? Ti hogy képzelitek el?

2023. márc. 26. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Természetesen. Pl a Nato atomcsapást indítana Magyarország ellen. Megsemmisülne a Parlament és a kormány, vele együtt teljes Büdöspest. Káosz és anarchia lenne úrrá, majd a magyar partizánok Budaházy György vezetésével megkezdenék a harcot a nátisták ellen. Közben Toroczkai László egy új kormányt alakítana, ekkor érkezne felszabadításunkra a 💥 Szovjet Vörös Hadsereg 💥 akik a nátistákat partizánjainkkal összefogva belevernék az Atlanti Óceánba.
2023. márc. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt a részét sajnos el tudom képzelni, hogy komolyabb háborúig fajul a világ, de azt nem, hogy a "21. századi értelmiség" zokszó nélkül vonul, és egy irányba lő a parancsolóival.
2023. márc. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha. És ha Toroczkai épp a blahán fagyizgat csodálva a természetet mikor lenukkólják Budapestet akkor hogyan tovább?
2023. márc. 26. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj már tesó! A kérdés arra vonatkozik MI hogy képzeljük el. Én így, tehát akkor Toroczkai épp nem fagyizgat és életben marad. Ha te másképp képzeled el te is írd meg a saját történeted! Én is szívesen elolvasom.
2023. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én így képzelem el, hogy Toroczkai éppen fagyizgat de Orbán már az északi sarkon sutogeti a szalonnát miközben itthon és más európai országokban mindenki kapitulal ezért a béke parti és zöld parti egy mindenkiért mindenki egyért politikusai tömeges nyilvános kivegzeseket hajtanak végre hogy mindenki jól osszefossa magát és induljon meg libasorban.
2023. márc. 26. 17:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez eléggé elvetemült történet. :)
2023. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Pont mint a világ politikusai legalább annyira.
2023. márc. 26. 17:33
 8/8 anonim ***** válasza:
A természet törvényeit nem tudod megváltoztatni, tehát ilyen végkifejlet nem lesz.
2023. márc. 27. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!