Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az ukrán szszk hadseregben...

Az ukrán szszk hadseregben szolgáló embereknek mi véleménye lehet zelenszkijről?

Figyelt kérdés
Tudják hogy egy korrupt, alkalmatlan katonai vezető küldi őket a halálba? Valahol olvastam, hogy az az ukrán katona, akit a frontra küldenek átlagosan 4 óra alatt hal/sebesül meg. És mint mindannyian olvassuk, tilos visszavonulniuk az ukránoknak, inkább haljanak hősi halált.
2023. márc. 30. 09:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt már nem is említem hogy polgárháború van, nem pedig 2 független ország háborúzik.
2023. márc. 30. 09:25
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nagy pénisze van, ami a kemény férfiasság jele. Zongorázni tudott vele
2023. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Lényegtelen mit gondolnak róla. De azt pontosan tudják mi lessz velük ha netán hangoztatni akarnák az ellenszenvüket
2023. márc. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Tudod haver ez kicsit olyan mint a II. Vh. idején volt a ruszki katonák véleménye Sztálinról. Lehet utálták, de a németeket még jobban s utóbbiak támadták meg az országukat. Itt is ez a helyzet. Utálják a korrupt politikusaikat de a városaikat támadó, bombázó ruszkikat még jobban.
2023. márc. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, már megint sok volt a vodka, vagy mi van?


"Az ukrán szszk hadseregben szolgáló embereknek"


Az Ukrán SZSZK több mint 30 éve megszűnt. Egy megszűnt állam nem létező katonái mégis mit gondoljanak bármiről is?


"Tudják hogy egy korrupt, alkalmatlan katonai vezető küldi őket a halálba?"


És melyik az a korrupt, alkalmatlan katonai vezető? Az oroszoknál a jelek szerint az egész felsővezetés, a komplett katonai felsővezetéssel együtt alkalmatlan, de az ukránoknál ki az az egyetlen alkalmatlan katonai vezető? :)


"Valahol olvastam, hogy az az ukrán katona, akit a frontra küldenek átlagosan 4 óra alatt hal/sebesül meg"


Ha írok egy komplett ökörséget, majd elolvasod, akkor utána azt fogod hinni? Mégis hogy lehet ekkora ökörséget elhinni, de komolyan? Ha 4 óra lenne az átlagos élettartam, akkor nem lenne már élő ember Ukrajnában. Se nő, se csecsemő, se senki.


"És mint mindannyian olvassuk, tilos visszavonulniuk az ukránoknak, inkább haljanak hősi halált."


Mindannyian olvastuk? Én nem olvastam és az ukránok se tudnak róla. Mondd, a gyógyszereidre ugye nem ittál?

2023. márc. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"az ukrán katona, akit a frontra küldenek átlagosan 4 óra alatt hal/sebesül meg."

Ha 20.000 katonájuk van a fronton akkor már 45 millióan már megsemmisültek.

2023. márc. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellene szennylapokat olvasni.
2023. márc. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!