Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » 1 millió dolláros kérdés:...

1 millió dolláros kérdés: Oroszország miért nem Nyugat-Ukrajnát támadja elvágva a nyugati utánpótlástól?

Figyelt kérdés

Annyira amatőr dolog, hogy már fáj! Mibe került volna nekik átpakolni nyugatra a frontvonalat vagy legalábbis megnyitni ott egy másodikat ahelyett, hogy ész nélkül küldik be a katonákat a darálóba Donbásznál?


Nyugatról folyamatosan áramlik ott be a hadianyag, azt se lehet mondani, hogy elérhetetlen, mert Belaruszból lehetne támadni a területet.

Ráadásul akkor még ukrán erőket is elvonnának keletről. Jó nyilván nem most kellene ezt hanem még a háború elején kellett volna amíg még volt épkézláb orosz haderő és lehetett tudni, hogy onnan fogják nyomatni az utánpótlást, ami mára már akkora lett, hogyha többé egy pisztolyt se küldene a nyugat már akkor is reménytelen lenne Ukrajna ellen a háború így meg pláne az.


Oroszország gyakorlatilag letolt gatyával nézte végig, ahogy Ukrajnát felhízlalják.



2023. ápr. 1. 20:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Ingyen válaszolok, tesókám.

Támadnák az orosz orkok nyugat-ukrajnát is, Lengyelországot is, magyarországot is.

De nem tudják :) Elakadtak 3 ukrán megyénél.

És mondok még pár egyszerű tényt. A preciziós rakétáikat arra használták, hogy békés ukrán lakóházakat lőjjenek szét. A tankjaik arra kellettek, hogy burcsában mészároljanak.

AÉs mint látod, a hatalmas orosz hadsereg csak egy mítosz.

Örülj neki, mert másképp a gyereked lehet, Szibériában kötne majd ki.

2023. ápr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
13%
Az egy milliót utalod ha válaszolok?!
2023. ápr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
#2: Nyilván iróniából írtam, mindenki más érti...
2023. ápr. 1. 21:18
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

1. Át kell vágni teljes ukrajnán.

2. Nincs ott semmi nyersanyag, sem orosz lakos.

3. Oda a legnehezebb utánpótlást szállítani.


Azt mondjuk én sem értem, hogy miért nem rakétáztaa még szét a sineket és hasonlókat.

2023. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Jeffrey Spender ***** válasza:
36%

#1


Mennyit fizetnek ezért a hisztis dührohamos írkálásért, démonizálásért ? :)

2023. ápr. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Jeffrey Spender ***** válasza:
30%

A NATO-s fegyverszállításokat rendre túlértékelik, annak is vannak fokozatai.



- 45,000 sisak az Ukrán Hadseregnek ? Semmiség.



- 45,000 RPG, meg Carl Gustaf az Ukrán Hadseregnek ? Bagatel ügy.



- 45,000 152 / 122 / 155-ös lőszer az Ukrán Hadseregnek ? Bagatel ügy.



- 100 T-72-es harckocsi az Ukrán Hadseregnek ? Mivel leélt, és modernizálatlan példányok, bagatel ügy. A MiG-29-esekre is ez vonatkozik.



- Leopárd 2-esek, vélhetően minden tőlük telhető rendszerrel adva ? Vagy F-16-osok, modernizáció után ? Az már nyílt részvétel.



Azok a harckocsik és repülők nem 6 hetes gyorstalpaltatott ukránokkal fognak működni, hanem ex-lengyel / USAF / RAF / dán / stb pilótákkal.



És az is kérdés, honnan alkalmaznák ezeket.



Az oroszok ráérősen folytatnak felőrlő háborút Bahmutnál és Avgyejevkánál, arra várnak, hogy a nagyobb tétekkel operálók, mint a dánok is eladományozzák a komplett légierejüket, és megsemmisíthessék Ukrajnában ...

2023. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 meszike91 ***** válasza:
32%
Mert nem képesek rá.
2023. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
43%

"Azt mondjuk én sem értem, hogy miért nem rakétáztaa még szét a sineket és hasonlókat."


Csinálta de ez olyan dolog ami pár nap alatt javítható

2023. ápr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom, valószínűleg nem túl hatékonyak. Miért vártak 8 évet, hagyták átverni magukat, míg az ukránok kiépítették a védelmi vonalakat, felhízlalták a haderejüket, stb? Miért szemből támadnak folyamatosan, miért nem oldalról? Miért nem szórják meg az ukrán nagyvárosokat? Miért nem vetnek be atombombát, amivel 10 perc alatt véget érne a háború? Miért nem iktatják ki Zelenszkijt? Miért engedték el a náci azovosokat?
2023. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

9.

Erre mind tudom a választ,de ha leirnám lepontoznának!

2023. ápr. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!