Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Észak korea japán fele lött...

Észak korea japán fele lött töbször is atom rakétát meg az orosz ukrán háboru ezek miatt szerintettek lehet valami? Vagy tényleg világháborut akarnak?

Figyelt kérdés
Csak mert egyre a fegyverkezést látni nem azt hogy békét kössön ukrajna meg oroszország. Vagy csak én érzem úgy hogy ennek nem lesz jó vége mert tajvan észak korea se tul jo ami ott zajlik.

2023. ápr. 18. 12:24
A kérdező szavazást indított:
Igen lesz hábóru.
Nem lesz semilyen hábóru.
11 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

Mi az hábóru? Alig van helyesen leírt szó a kérdésedben.

Nem tudjuk, mit akarnak. Viktor urunk nagyon mondogatja, hogy lesz. Olyan érzésem van, mintha direkt akarná.

2023. ápr. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocs a helyes írási hibákért csak egy kicsit szólva fáradtan írtam le a kérdést de a lényeg lejött belőle. De azt biztos nem tudom mit gondoljak mert az egyik ezt mondja a másik oldalrol meg hogy nem lesz itt háboru. Nem tudom mit gondoljak már erröl.
2023. ápr. 18. 12:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is végeztek demonstrációs célú rakétakísérleteket, nincs új a nap alatt. Ha hosszú hatótávolságú eszközt akar valaki tesztelni az valószínűleg át fog menni másik ország felett na bumm.

Nem "atomrakéta" volt csak egy üres hordozóeszköz.

2023. ápr. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Észak-Koreának nagy az arca, de nem mernének komolyan háborút kezdeni.
2023. ápr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
A cigány csicska azt kapta parancsba , hogy ne törlesszen!
2023. ápr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orban csak a zsidóknak segít a többieket kijatsza zsido es az annya parancsara.
2023. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Japannak be kéne fejezni az atom felvasarlasat. Lejjebb kell vinni a lecet , mert így ordítani, mint a DK.
2023. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!