Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az a dél-Koreai bejelentés,...

Az a dél-Koreai bejelentés, hogy adnak taktikai atomfegyvert Ukrajnának, ha a ruszkik bevetnének ilyet, az most növeli, vagy csökkenti az atomháborús veszélyt?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni.

Egyszer úgy gondolom, hogy ha az ukránok is hozzájuthatnak atomfegyverhez, akkor az oroszoknak ez komoly visszatartó erő lehet, hogy alkalmazzák, máskor meg úgy, hogy ha megszorítják őket, akkor mindenképpen mégis ilyen eszközhöz fognak folyamodni, de akkor meg ha tényleg az ukránok is kapnak, akkor Zselé az nemigen fog habozni, hipp-hopp elkezdik egymásra dobálni, oszt' annyi a világnak...



2023. ápr. 20. 11:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
88%
Ha ruszkik bevetnek ilyet akkor már késő adni.
2023. ápr. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Mire odaérne, eladja a feketepiacon.
2023. ápr. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
D az micsoda?
2023. ápr. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk kéne adni, a ukrajna megtámadna tudjunk védekezni
2023. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

"Az a dél-Koreai bejelentés, hogy adnak taktikai atomfegyvert Ukrajnának"


Dél-Korea nem tud taktikai atomfegyvert adni Ukrajnának, mert Dél-Koreának nincsenek atomfegyverei. Innentől a téma tárgytalan.

2023. ápr. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#1

Érdekes gondolat.

2023. ápr. 20. 12:27
 7/24 A kérdező kommentje:

#6

Pedig bizisten ezt volt a hírekben.

2023. ápr. 20. 12:29
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
#8 a hírekben a legkülönfélébb baromságok megjelennek, többek között ez is. Dél-Koreának nincs nukleáris fegyvere.
2023. ápr. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
7-es: akkor vagy rossz helyről tájékozódsz, vagy összekevertél valamit. Dél-Korea soha nem rendelkezett atomfegyverekkel, így értelemszerűen nem is tudnának adni atomfegyvert az ukránoknak.
2023. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Itt már finomabban fogalmaznak, úgy. hogy Szöul az orosz féltől teszi függővé, milyen támogatást ad Ukrajnának.

[link]

Vagyis szó sincs atomfegyverről, de reggel esküszöm azt mondták.

Azt meg nem mondom már, hogy melyik adón, mert engem nem érdekel ez az egész háború, így nem is néztem a híreket, mert azt sem tudom, mi a különbség az orosz, meg az ukrán között, meg hogy mi bajuk egymással, nem is érdekel túlzottan, csak erre figyeltem fel, mert ez már meghökkentő volt.

Szóval valami kacsa akkor, vagy ha nem, akkor rövidesen hallunk róla, mert nagy port verhet fel egy ilyen bejelentés.

Köszönöm a válaszokat.

2023. ápr. 20. 14:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!