Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Belekeveredhetünk a háborúba?

Belekeveredhetünk a háborúba?

Figyelt kérdés

Félek, hogy belekeveredhetünk a háborúba. Mivel nem követem a híreket, csak mások által hallom, egyre inkább félek. Elvileg a lengyelek is provokálják az oroszokat. Ez igaz?


Hány százalék esély van a háborúra?



2023. máj. 7. 19:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%

Bele, hogy hány % az esély nem tudom.

Valószínű akkor keveredünk bele ha a NATO belekeveredik.

2023. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%
Az a baj hogy provokáció nélkül is előfordulhat egy baki és már baj van.
2023. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Akkor már 1 éve és 3 hónapja rettegésben élsz?
2023. máj. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%
Én mikor kitört bizony féltem nagyon , most már nem annyira, de ez változtat sajnos egyik pillanatról a másikra.
2023. máj. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Legalábbis minimális esélye van. Ha ez el akart volna durvulni már rég megtörtént volna, nem akkor mikor mindkét fél kivérzett már szinte teljesen. Emlékszel még a déli háborúra? Nem hinném, mert valószínű még fiatal vagy. Abból se lett semmi, pedig a két VH után a következő legnagyobb háború volt a közelmúltban, tehát elég komoly.
2023. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
22%
Persze, a történelem ismétli önmagát. Előbb-utóbb megint hadat üzenünk az USA-nak :D
2023. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
Magyarország NATO tagország. Háborúba csak akkor bonyolódunk bele ha maga a NATO is belebonyolódik. Ha igen, akkor voltaképpen kirobban a harmadik világháború, mert az összes NATO tagország háborúban lenne . Finnországgal együtt 31 ország lett NATO tagország. Azok akik mozgatják a szálakat, nem hiszem, hogy világháborút akarnak, vagy akár atomháborút. Az végzetes lenne még USÁNAK is.
2023. máj. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
6%
7ske predig a deppstete érdeke a totáris világháború már nemm lehet elkerűlni
2023. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

5: Na igen. Én szoktam néha olvasgatni a szülővárosom (Szeged) napilapjának (Délmagyarország) online megtalálható régi archivált számait. Pár hete egy '93-as számban belefutottam egy olyan cikkbe, ahol az utca emberét kérdezték a délszláv háborúról, hogy szerintük lesz-e katonai beavatkozás a Balkánon. Az egyik riportalany aggodalmát fejezte ki, hogy szerinte a legjobb lenne, ha nem avatkozna be idegen ország, mert az akár világháború kitöréséhez is vezethet. Meghogy Magyarország nagyon közel van, és elég nagy a rizikó, hogy valami hiba folytán áttéved egy bomba vagy ilyesmi.

Mintha csak a mostani helyzetről kérdeznénk random járókelőket.

Csak ugye akkor még nem volt internet, nem lehetett ilyen mértékben riogatni a népet.

2023. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
86%

Kicsi az esélye és nagyon nem rajtad múlik. Szóval olyan dolog miatt szorongsz amire nincs ráhatásod.


Az oroszoknak nagyon nem hiányzik a háborúskodás a nyugattal, mert nem egy súlycsoportban játszunk.

[link]


USA 800 milliárd dollárt költ hadseregre,

EU 257 milliárdot,

Oroszország 66 milliárdot.

2023. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!