Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mennyire durva az Acélkocka?

Mennyire durva az Acélkocka?

Figyelt kérdés
Beadtam a jelentkezésem az altisztire, és egy közkatona ismerősöm azt mondja, hogy hülye vagyok, mert Szentendre húsdaráló. Nekem elég paranoidnak tűnik a dolog, de annyit mondja, hogy szerinte előbb közkatonának kellene lennem, aztán majd megcsinálom az altisztit, hogy kicsit beparáztatott, pedig eddig egyáltalán nem tartottam tőle.

2023. jún. 23. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Először rákötnek egy légvédelmi gépágyú csövére és áteresztenek rajtad ezer lövést. Ha kibírod lehetsz tiszt. Ennyire kemény.
2023. jún. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem full valid, amit írtál, és tuti nem túlzol! 😱
2023. jún. 23. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

alapkiképzés csak 2 éves :D

komolyra fordítva, olyan mint az usá-ban az AIT, csak itt örm. leszel pfc. helyett. nem hinném, hogy sokan belehaltak, ha nekik ment, te is meg tudod csinálni, túl fogod tudni élni. AAT alatt ha nincs szg. múltad, közkatona leszel, emiatt ne aggódj =)

2023. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ott végeztem. Hidd el, olyan emberekből is őrmestert csinálnak ott akik arra képtelenek hogy egyedül életben maradjanak. Mneni fog az,csak ne égj ki túl korán :)
2023. aug. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!