Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Wagner és az orosz védelmi...

A Wagner és az orosz védelmi minisztérium végleg egymásnak esnek ? Progozin pucsra készül vagy csak Sojgut ölik meg ?

Figyelt kérdés

Most olvastam hogy Progozin szerint orosz légicsapas érte a Wagner Ukrajnai táborat és hogy ezt Sojgu rendelte el hogy leszamoljon a Wagnerel.


Állítólag magas készültségbe helyezték Oroszország szerte a russzgardiat mert Progozin leszamolast ígért Sojguek felett.


2023. jún. 23. 21:49
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Nem fognak oda érni. Elbaltázott puccs kísérlet volt ez. Egy katonai puccsnak gyorsnak kell lennie. Hogy az állami szervek ne tudjanak reagálni. De már eltelt fél nap. Ebből már csak mészárlás lessz.


Egyrészt magában a wagnerben sincs teljes egyetértés ezt illetően, több egység azonnal jelentkezett is hogy nem vesznek részt ebben például a szentpéntervári központból. Prigozsin többször a reguláris haderőt is élesen bírálta, gyáva szarnak nevezte így ők sem nagyon szívlelik a wagnert. Prigozsin telegram oldalán a komment szekcióból pedig látható hogy az embereknek sem tetszik a belső konfliktus ötlete.

2023. jún. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Meg 340 km Moszkva a wagnernek de Moszkva állítólag felrobbantja az autopalyahidakat ha közelednek

170 jarmuves konvoly jön


Ha nem száll velük senki szembe akor Putyinek futhatnak.

170 jármű hány katonát jelenthet ?



Azt nem értem a konvolyt miért nem bombázák szét oké védi néhány pancir komplexum de akor is .

2023. jún. 24. 14:34
 23/38 A kérdező kommentje:

[link]


Orosz elit már menekül Moszkvából állítólag Putyin gépe is Szentpetervara ment .kíváncsi vagyok

Már egyesek 400 járműről beszélnek és hogy katonák is csatlakoztak a wagnerhez .

Történelmi pillanat

2023. jún. 24. 14:51
 24/38 anonim ***** válasza:
Nektek tényleg nem esik le, hogy ez az egész egy hatalmas médiahekk? A Wagner-vezér "ifjú korában" abból élt, hogy széttrollkodta az internetet mindenféle álhírek gyártásával, szóval van benne tapasztalata bőven, hogy hogyan kell ezt úgy csinálni, hogy mindenki rákapjon és még el is higyje. Putyin nem hogy elutazik félelmében, hanem tárt karokkal várja Ukrajna elestét. Mert hogy valamilyen extrém fontos hadműveletről terelik el ezzel a világ figyelmét, az hétszentség. Meg fogjátok látni. De az egészben az a döbbenetes, hogy még egyes európai vezetők is bekapták a csalit. Azt kapták, amit a legjobban hallani akartak és rögtön el is hitték. Ez elgondolkodtató. És ilyen emberek kezén múlik az EU jövője!
2023. jún. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Nekem igazinak tűnik a puccskísérlet. Az elfolytása után szerintem átállnak hadigazdálkodásra és mozgósítást hirdetnek az oroszok.

Valamint cenzúra lesz, elég lazán vették eddig a rendszert bírálókat, Ukrajnában sokkal nagyobb szigort tartanak fent.

Most fény derült több ilyen hibára, ha ezekből sem tanul Putyin, a nacionalista mag fogja megpuccsolni (most mind mellé állt, pedig eddig panaszkodtak).

2023. jún. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Olyan biztosra veszed hogy elfojtjak fejvesztve menekülnek az oligarhak és miniszterek Moszkvából és csak a rendőrség és nemzeti gárda alja útját a harcedzet és jól felszerelt wagnernek
2023. jún. 24. 17:18
 27/38 anonim ***** válasza:

A nyugati sajtó szerint. Érdemes fenntartásokkal kezelni szerintem.

Hogy nem fog sikerülni szétdarabolni Oroszországot abban biztos vagyok, ettől az ügytől függetlenül. Nem mintha szívemen viselném a sorsukat, de biztos vagyok benne.

2023. jún. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

[link]


Már atomfegyver szerzesen is gondolkodnak állítólag.

Azért tegyük hozzá hogy a Wagnert mostantól úgy kell kezelni mint az isis hogy saját külön hadsereg aki kormányoza is a területet?

2023. jún. 24. 17:34
 29/38 anonim ***** válasza:
"Ates ukrán-krími tatár partizánmozgalom azt állítja"
2023. jún. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Full logikus lenne amúgy most Medvegyev is azt nyilatkozta 20 perce hogy atomfegyverek nem jutthatnak banditák kezére biztos van valami .


Mivel orosz sereg a fronton van csak minimális védelem van annyira a hatorszagban

2023. jún. 24. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!