Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Sorkatonaságban egész pontosan...

Sorkatonaságban egész pontosan hogy zajlott a pokrócozás?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom, ezt azon katonatársakon végezték el a többiek, akik miatt kollektív büntetést kaptak.

De pontosan hogy ment? Az éjszaka közepén felkeltek, odamentek az ágyához, ráborítottak egy pokrócot, és ütlegelni kezdték? Ezt nem hallották meg a szolgálatban lévő felettesek odakint? Vagy ha igen, akkor nagy ívben tettek rá, teljesen normális dolognak tartották?



2023. jún. 27. 07:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
88%
De most leírtad hogy történt. Mi érdekel még? Minek hallották volna meg?
2023. jún. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
18%
Most is lehetne ilyen, sok seg.fejre,hülyegyerekre ráférne egy ilyen akció!
2023. jún. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
82%
Rád leginkább, idióta ketteske
2023. jún. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
89%
:)))
2023. jún. 27. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a "technikát" nagyon régen használták.
2023. jún. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
14%

3

Rendszabályozás, tudod mit jelent?

Max vizipisztoly lehetett csak a kezedben, és tornából is felmentett nemhogy katona voltál, lehettél!

2023. jún. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nem te döntöd el mi a rend.
2023. jún. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
1: Kíváncsi vagyok, hogy pontosan hogy történt, mert csak nagyjából tudom, nem vagyok benne biztos. Nem tudom, minek beszólogatni.
2023. jún. 27. 07:38
 9/39 anonim ***** válasza:
76%

7

A seregben egymásra vannak utalva a katonák, az életük függhet a másiktól!

Egy hülye az életükbe kerülhet!

Nem én vagy más, hanem a közösség dönt a "rend"szabályról..!

2023. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Még a Kádár-rendszerben voltam katona, nagyon vegyes társasággal, tehát a börtönviseltektől a későbbi fideszes politikus budai úrigyerekekig, de nem történt ilyen. Maga a szó ismert volt, de még gyakoribb volt a "kanalazás", de nem tudok arról, hogy bárkivel a laktanyában megtörtént volna.


>Ezt nem hallották meg a szolgálatban lévő felettesek odakint?

-Ebből a szempontból simán megtörténhetett volna bármi, mert egy ügyeletes tiszt és egy tiszthelyettes volt az ÜTI-szobán, közvetlenül a bejárat melletti építményben, az épületekben csak sorállomány volt.

2023. jún. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!