Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Sztálinista Putyin mikor...

A Sztálinista Putyin mikor fejezi be a vérontást? Tudom a fidder kommunisták azzal jönnek, hogy ez az USA-n múlik. De nézzük a tényeket. A kommunisták megtámadtak egy országon se gyereket se asszonyt nem kímélve. Mi nem világos?

Figyelt kérdés

2023. júl. 16. 19:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

“ A bósevista óbánkómány, azonnal monnyon le!”


Úgy van…!!! Vigye magával a 135 .-bátort és a Fidelitast is…

2023. júl. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
39%

1. Honnan veszed azt az agyrémedet, hogy Putyin sztálinista? A mai vezetők közül maximum Kim Dzsong Un-t lehet sztálinistának nevezni.

"Regnálása egyre markánsabban mutatja az autokrácia jeleit, mely Richard Pipes harvardi professzor szerint az orosz konzervativizmus eleme."

2. Honnan veszed azt a még elborultabb agyrémedet, hogy a "fidderek" kommunisták? A Fidesz a kommunista rendszert leváltó pártok egyike (liberális, majd konzervatív). A kommunista utódpárt (MSZP) még mindig az ellenzéki oldalon döglődik.

3. "A kommunisták megtámadtak egy országon..." Hát, ha valami, akkor ez az, ami nem világos. (Mondjuk, ha nincs légkondid és a hőguta hatására irkálsz ekkora marhaságokat, akkor elnézem.) Az oroszok megtámadták Ukrajnát. Ezt a roppant éles elmére valló meglátást senki nem vitatja. Csak tudod, ezen már réges rég túl vagyunk. Most az a kérdés, hogy mikor és hogyan lehet ennek véget vetni. Úgy biztos nem, hogy az EU lassan csődbe viszi saját magát az ukránok ész nélküli támogatása miatt, Biden papa pedig kijelentette, hogy az USA kifogyott a lőszerből és ezért küld kazettás bombákat Ukrajnába (melyeket az ENSZ már hosszú évekkel ezelőtt betiltott). Szóval, hogy akar az USA békét kötni, miközben tömegpusztító fegyvereket küld Ukrajnába?

2023. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
#13 Honnan veszed, hogy nem így van? Úgy látom téged könnyen sikerült manipulálni. Ajánlanám szíves figyelmedbe Orwell műveit, épp megvalósítjuk a disztópiát, mint olyat.
2023. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

“ Honnan veszed azt a még elborultabb agyrémedet, hogy a "fidderek" kommunisták?”


Te is a Fidelitasban nevelkedtél és ott kimosták az agyad, vagy elég volt csak a híradó ?

2023. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
67%
#15 Nem, én pártfüggetlen vagyok, és veled ellentétben szabadidőmben szívesen olvasom filozófusok műveit, elgondolkoztatnak. Emellett vagyok harmadéves mérnökhallgató. Ne aggódj, másfél hónap múlva vége lesz a nyári szünetnek, aztán kiélheted magad.
2023. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

“ szabadidőmben szívesen olvasom filozófusok műveit, elgondolkoztatnak. Emellett vagyok harmadéves mérnökhallgató. Ne aggódj, másfél hónap múlva vége lesz a nyári szünetnek, aztán kiélheted magad.”



Én meg nyelvet tanulok így nyáron is 😜 Aztán jöhet a felsőfokú iskola…


“másfél hónap múlva vége lesz a nyári szünetnek, aztán kiélheted magad.”


De addig még van 1.5 hónap 😜😜😜 Ki tudja, mi jön utána? Lehet lelépek olyan helyre ahol nyár van 365/365.-ben 😊


“ Emellett vagyok harmadéves mérnökhallgató. ”


Szuper👍 Sok sikert

2023. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#17 3 idegen nyelvet beszélek kb anyanyelvi szinten, de csak egyből van nyelvvizsgám. Veled totál felesleges "vitatkoznom". Igazad van, mint mindig, nagy tisztelettel gratulálok hozzá!
2023. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

“ Veled totál felesleges "vitatkoznom". Igazad van, mint mindig, nagy tisztelettel gratulálok hozzá!”


Ki mondta, hogy igazam van?


Tehetséged te kezdted el villogtatni, én még azt se, megmondtam hogy éppen azon vagyok, épp azért mea culpa és fejet hajtva előtted minden alázattal elismerem lehet neked van igazad.

2023. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
#18 Vergődj hát, nem állok utadba.
2023. júl. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
58%

6. Úristen, zseniális. Ez mennyire gáz már! Hogy a fenébe lehet valaki komoly képpel fideszes és orosz párti amikor ez a gyökér apjuk már mondott mindent és az ellenkezőjét is.

56os fiaként legszívesebben pofán köpném ezt a köpcös g.cit. Komolyan kinyílik a zsebemben a bicska ettől az orosz propagandától amit nyomatnak.

2023. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!