Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A Freesom for Russia Légión...

A Freesom for Russia Légión megdöntheti Putlert?

Figyelt kérdés

2023. júl. 28. 10:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem.

Mikor értitek már meg, hogy az orosz átlagembernek megfelel Putyin és jó vezetőnek tartják?

2023. júl. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De azt mondta a vezetőjük, hogy ha kell lebombázzák a Jremlt
2023. júl. 28. 10:56
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Aha. Azt mondta a vezetőjük. Értem. Te meg elhitted.

Kicsinykét nem kellene elgondolkodnod azon, hogy ha valaki lebombázza a Kreml-t attól miképpen is változna meg Putyin támogatottsága?

Segítek kicsit, ha tutira akar valaki menni, hogy bizonyosan Putyin nyerjen a következő választáson, ez az amit meg kell lépnie, lebombáznia az ország egyik jelképét, megölnie egy rakás ártatlan embert és terroristaként támadnia kell így az egész országot.

Te azt is elhitted, hogy Prigozsin a pár ezer katonájával majd beveszi a 12 milliós Moszkvát, ugye?

2023. júl. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ki az a Putler?
2023. júl. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4 Vlagyimir Putyin


3 nem Prigozsinra gondoltam, hanem a Szabadságot Oroszországnak Légió (ukránpárti orosz légió) vezetőjére

2023. júl. 28. 11:40
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
#5 ÉN érettem, hogy te mire gondolsz, de TE nem értetted amit leírtam. Olvasd el újra! Úgy kezdődik, hogy "Te azt is elhitted". Amit nem fogtál fel az az IS.
2023. júl. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
Agymosott
2023. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

5.

Arra a kamu légióra gondolsz? Arra a szedett-vedett 100 fős bandára ? :)

Akik lakatlan falukba fényképezkednek , mert elbírták zavari, a körzeti megbízottat?

Aztán meg ha megérkezik Kadirov valamelyik alakulata, nyüszítve futnak vissza az ukrán oldalra?:) (ütős csapat):)


Lehet, hogy mondott olyat a "vezetőjük", hogy lebombázzák a Kreml-t nem tudom. De ha igen akkor, a csávó már halott csak még nem tudja. Hihetetlen hogy, idióták még mindig rugdossák a sokat emlegetett vörös vonalat, amíg véletlenül át nem lesz lépve.

Oroszok imádják a "bosszú" nevű desszertet amit hidegen szoktak fogyasztani. Minden terroristát likvidálni fognak a megfelelő időben.

Zelenszkij kép lóg a falon?

Tegnap előtt hajnalba megint, brillírozott, és a 33-as és 116-os gépesített dandárt feltételezhetően 80 nyugati harcjárművel:) nekiindította Zaporizzsja- Orehov és Robotyne térségébe a jól kiépített orosz állások ellen. Megerősítve tudtommal még nincs, de feltételezhetően

a harcjárművek 1/3 megsemmisült, és sikeresen a halálba küldött 400 szerencsétlen ukrán katonát( az információk folyamatosan érkeznek be , bravó ) Ha az a célja, hogy feláldozza az összes hősiesen harcoló ukrán katonákat akkor jó úton jár, a barom.

2023. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet megérteni, hogy az ukránok állnak győzelemre, nem az orosz fasiszták.


Mégpedig azért az ukránok, mert az oroszok 500+ napja (nem tudom mennyi) nem tudták bevenni Ukrájnát, (a Nyugat hálistennek megmenekült) úgy hogy elvileg katonai nagyhatalomnak számítanak?

2023. júl. 28. 13:23
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

#9 Melyik alternatív idősíkban élsz?

Az itteniben - a valóságban - az ukránok úgy nem képesek az oroszokkal szemben sikeresen fellépni, hogy a teljes nyugati világ nyomja őket fegyverrel, a brit, francia és amerikai katonai hírszerzés dolgozik alájuk, ők terveznek sokszor helyettük és sok katonájuk "épp ott van szabadságon".

Másfél éve azt érték el, hogy meghalt több százezer ukrán és az oroszok által elfoglalt területek továbbra is az oroszok által vannak elfoglalva.

Ez lenne neked a győzelem?

2023. júl. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!