Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Valaki aki már teljesítette...

Valaki aki már teljesítette írna pár szót arról hogy a honvédségnél az alapkiképzésen mi várható?

Figyelt kérdés
2023. aug. 30. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
21%
10 fekvőtámasz + megingathatatlan elkötelezettség a ner mellett
2023. aug. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Fidesz eskü. Aztán lehet hogy 5 év után politikai alapon kirúgnak.
2023. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Felzárkóztatnak kicsit fizikailag, megtanulod az alapismeretek (alakizás, fegyverhasználat stb.), s fegyelmet, elsajátítod a "katonai logikát". Nem sétagalopp, de pár tízezer ember már rajtad kívül is végigcsinálta szóval nem lehetetlen. Ha fizikailag, pszichésen alkalmas vagy rá, akkor egy minimális akaraterővel megcsinálható az alapkiképzés.
2023. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

Leánynevelde

Ha már hangosan ismétlem HANGOSAN beszélsz velük megy a hiszti és a felmondás

10 éve vagyok katona már akkor elég "laza" volt a kiképzés így vissza gondolva de ami most megy... Vicc

aki ezt nem bírja az inkább maradjon civil

dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%

Engem azért jelentettek fel egy éve mert azt kérdeztem hogy

Hölgyeim le tudunk nyomni 10 szabályos fekvőtamámaszt (segítek NEM) az ezredparancsnoknál tettek panaszt hogy milyen hangnemben beszéltem velük. Nem is a század vagy a szakasz parancsnoknál vagy a raj Parancsnoknál szóval megkerülve az egész jelentési sorrendet ki lett elővéve?! Persze hogy én

dec. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!