Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Háborús országban, a fronton...

Háborús országban, a fronton kívül általában milyen szokott lenni a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Tehát azokon az országrészeken ahol nincs aktív harc, ott általában az országok fenn tudják tartani azt a szintű közbiztonságot ami a háború előtt volt? Vagy a rendfenntartó erőket ilyenkor a frontra vezénylik vagy a rendőri erők a fronton kívül tartják fenn a békét? Illetve ilyenkor megnövekedett fegyverkereskedelem is van gondolom.

2023. szept. 24. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Csapnivaló.
2023. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%

A nőm ukrán. Ivano frakvisben lakik a csaladja. Én is voltam kint nemrég. Es hát meglepő volt. Minden gyögyörű szép. Egy csikket nem látsz az utcán eldobva olyan tisztaság és rendezettseg van. Nekem Eger belvárosa jutott eszembe róla épületileg. A varos tisztasagban pedig bécs.

Voltam minden napszakban utcán, semmikor sem veszélyeztetett semmilyen attrocitás.


Fura is volt, hogy az ország háborúban áll, ebben az ekszerdoboz varosban meg mintha mi sem történt volna.

Szerencsére.

2023. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nagyjából hasonló a közbiztonság szintje a hátországban - sőt még valamivel jobb is! A kémektől, szabotőröktől való para miatt megnövelik a rendfenntartó erők létszámát, aktivitását, szigorúbb törvényeket, büntetéseket vezetnek be ("kissé" háttérbe szorul a bűnözők emberi jogaival való píszískedés), illetve a kijárási tilalmak, korlátozások sem kedveznek a bűnözőknek.

A rendfenntartó erőket NEM vezénylik a frontra! Nem arra lettek kiképezve, s felszerelésük sincs hozzá.

2023. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!