Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Tart még a Háború Ukrajnában?

Tart még a Háború Ukrajnában?

Figyelt kérdés
Ránéztem a youtube live-ra, ahol élőben közvetítik az ukrajnai városokat és úgy vettem észre, hogy egyre több járókelő ember mászkál és már robbantások sincsenek.

2023. szept. 26. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A frontvonalon vannak jelentősebb harcok.

Meg néha támadnak drónokkal és rakétákkal.

2023. szept. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Tart. Putyin Vladimir odaperkel.
2023. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Egyesek szó szerint a kő alatt élnek...

Lehet mondani "én nem követem a politikát" de az ilyen szintű tájékozatlanság elég brutális. És mennyien vannak.

2023. szept. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%

"és már robbantások sincsenek"

[link]

[link]

[link]

Azért még előfordul

2023. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, dúlnak a harcok Bakhmutnál.
2023. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#3 beszélsz nekem tájékozatlanságról, amikor pont tájékozódni próbálok a helyzetről! De ha neked az tájékozatlanság, hogy nem látok ilyen eldugott oldalakon videókat ahol 1-1 robbantás van akkor legyen.


Én csak szimplán azt látom, hogy már nincs az a nagy felhajtás ami az elején volt. Kb 1 éve amikor ugyanígy néztem az élő felvételeket, az utcák üresek voltak, mára már nyugisan sétálgatnak és bicikliznek ott az emberek, mintha nem lenne semmilyen háború.

2023. szept. 26. 14:47
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

#6 Mert az emberek hozzászoknak. Nem lehet félelemben leélni egy életet.

Egyébként a portfólió, az index, az origo, a hvg, a 444 meg még tucatnyi másik, magyar hírportál is napi szinten foglalkozik a háborúval. Ott is telegramos vagy X-es linkeket fogsz egyébként találni, a youtubera alig töltenek fel valamit.

2023. szept. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Zajlik. A harcok súlypontja jelenleg Zaporizzsja, valamint észak-keletebbre, Bahmutnál van. Ezek mellett az ukránok szokták drónokkal, és rakétákkal támadni a Krímet, de a belső orosz területeket, az oroszok pedig az ukrán nagyvárosokat lövik rakétákkal és manőverező robotrepülőgépekkel, de időnként drónokkal is.
2023. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A frontvonalon tart (bár vannak "nyugis" frontszakaszok, ahol csak szórványos tüzérségi tűz, átlövések vannak), a hátországban Kijevben, Odesszában - vagy amit éppen támadnak a ruszkik - vannak folyamatos légiriadók a légicsapások következtében.

Az "utca embere" aki nincs a tűzvonalban már hozzászokott. A II. Vh. idején sem állt meg az élet a városokban, a hátországban, a falvakban (sőt utóbbiakban kb. semmit sem tapasztaltak belőle). Ment minden ugyanúgy, voltak kocsmák, szórakozóhelyek, színházak, mozik - de időnként légiriadó volt és levonultak az emberek az óvóhelyekre.

2023. szept. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!