Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Még hány embert akarnak...

Még hány embert akarnak leöletni az ukránok?

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló,hogy nem tudják áttörni az oroszok védelmi vonalát. Nem lenne jobb lassan beismerni,hogy nem tudnak több területet felszabadítani? A munkaképes lakosságuk nagyrésze így is a föld alatt van már vagy pedig külföldön.

Vagy Zelenszkilj nem az utolsó ukránt is a frontra akarja majd küldeni?


Küzdöttek, de ennyire telt tőlük.



2023. okt. 3. 14:37
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
16%

Hamarosan vége lesz, mivel kezdenek a támogatások csökkeni, az oroszok meg növelik a nyomást.

Jövőév közepe-vége körül vége lesz.

Mondjuk kíváncsi leszek arra, hogy hogyan sikerül megkötni a békét az oroszokkal. Nagyon sok múlik azon, hogy Putyin mivel fog megelégedni, mekkora lesz Oroszországa étvágya.

2023. okt. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
16%

Tudod, van az a pénz amiért még az emberélet sem drága.

Egyre több embernek nyílik fel a szeme és jön rá, hogy az egész háború mögött azok állnak akik nyerészkednek rajta és csak azért folyik még most is mert még van mit megszerezni az ukrán vagyonból, van még pénze az EU lakosságának amit oda át tud küldeni, hogy le lehessen nyúlni és még van pénz az USA kasszájában is a fegyvergyártók számára.

Amikor majd már nem lesz mit megszerezni akkor majd "kiderül" hogy Zelenszkij egy korrupt gazember, hogy Ukrajna vezetése már rég fegyverszünetet köthetett volna, az elfoglalt területek nem baj ha az oroszoknál maradnak mert amúgy is oroszok lakták, így le lehet állni a háborúval. Amúgy meg mindenért Is az Orbán a hibás úgy is, majd ezt is rákenik, mint az illegális migrációt, meg az itthoni ballibek az energia válságot, covidot is.

2023. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 hollófernyiges ***** válasza:
63%
Fúj ezek az elvetemült ukránok, nem átallanak harcolni a hazájukért.
2023. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
68%
Nagy lehet a baj az orosz oldalon, rég láttam ennyi "most-már-igazán-vége-ukrajnának" kamukérdést.
2023. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%

"Még hány embert akarnak leöletni az ukránok?"

Arról lehetne vitázni, hogy van-e abban igazság, amit mondasz, de az ilyen kijelentések nem túl hitelesek. Nem tudom, hogy mi értelme az ilyen egyoldalú vádaskodásoknak.

Lehet az ukránokat is kritizálni, de végső soron nem ők voltak azok, akik behatoltak Oroszország területére. Az oroszok általi leöletések meg valahogy el sem érek az ingerküszöbödet. Nem tudom, hogy ez miért van így.

2023. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
A nyári offenzíva során sehol nem tudták áttörni az orosz védelmi vonalat. Hallgassátok meg bármelyik szakértőt. Mindegyik azt mondta hogy az ellentámadás nem hozta el a várva várt sikert. Semmilyen stratégia fontosságú területet nem tudtak elfoglalni. 3-4 hónapja támadnak és még csak az első védelmi vonalat se törték át. És 3 van.
2023. okt. 3. 15:00
 7/44 anonim ***** válasza:
72%
#7: Értem én, de amikor ugyanezt eljátszották az oroszok a másik oldalon, akkor is feltettél egy ilyen kérdést, hogy az oroszok hány katonát akarnak még leöletni?
2023. okt. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
18%

#4

Ezt nem az ukránok fogják eldönteni.

Ha elzárják a pénzcsapot, akkor 1 hónapig se bírnák.

Meg már régen túlvannak azon a határon, ahol az Ország fennmaradása lenne a tét.

Annyira harcolnak, hogy nem lesz jövőjük.


#5

Még véletlenül sem az a helyzet, hogy annyira gyűlnek a viharfelhők Ukrajna felett hogy egyre többen felfigyelnek erre.

Csakis orosz propaganda lehet! :D xD

Erre már nem találok szavakat, tényleg megfogtál.

Akinek ilyen csőlátása van, ott úgy érzem hatástalan minden tény.

2023. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem, hogy miért gondolja bárki is azt, hogy joga van megkérdőjelezni egy ország önvédelmét?!
2023. okt. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
80%

#9: Jó, de most mi a kérdés? Ha Ukrajna mellől kihátrálnak, akkor teljesül az álmod és győznek az oroszok. Ha meg nem, akkor nem tudom miről beszélünk.

Szerintem egyébként annyi, egymással ellentétes információ jelenik meg naponta, hogy fölösleges ezen összeveszni. Sok minden történhet még és sok olyan szempont is lehet, amiről még nem tudunk.

2023. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!