Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Bármikor lehet szerződéses...

Bármikor lehet szerződéses katonának jelentkezni?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel a dolog, felhívtam a lakóhelyemhez közeli toborzóirodát, és azt mondták menjek be mert ott bővebb felvilágosítást tudnak adni...(még nem voltam bent) az érdekelne hogy ha most bemegyek kitöltetnek velem egy jelentkezési lapot akkor utána várni kell x hónapot hogy jöjjön visszajelzés, vagy még meglesz a létszám?vagy hogy működik??én döntöm el hogy hol akarok dolgozni, vagy ők?Tehát ha hozzám Debrecen lenne közel, akkor kérvényezhetem hogy oda kerüljek?Előre is köszönöm válaszaitokat!
2010. okt. 18. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Bemész.Regisztrálnak.Kapsz egy alkalmassági vizsga időpontot.Ha megfeleltél mindenhol akkor várod a behívót.Ha szerencséd van akkor beválogatnak és behívnak hamar.De van aki már több,mint egy éve vár és újra kell alkalmasságira mennie.
2010. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen kérvényezheted,hogy Debrecenbe kerülj,de úgy kicsit tovább tarthat az egész,ha nincs oda épp üres beosztás,vagy van egy csomó nálad sokkal jobban megfelelt ember akik ugyanoda akarnak menni.
2010. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 doboszoli ***** válasza:
Bármikor, de azért éjjel kettőkor inkább ne.DD
2010. okt. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 veresjoci válasza:
Am bemész a toborzóirodába ott kapni fogsz egy jelentkezési lapot ahol beírhatod hogy hova szeretnél menni szerződéses katonának ugyebár te Debrecenbe.Akkor ha ez kés várnod kell míg a Debreceni honvédség elküld vizsgálatra Pestre a MH Honvéd Egészségügyi Központba.Ott vizsgálatoknak fognak alávetni 3 részes. Orvosi, Pszichológiai, és fizikai.Ha ezek készen lesznek kb. 1 hónapot várnod kell ha esetleg elbuksz valamelyik vizsgálaton akkor fellebbezhetsz és visszafognak hívni és megcsinálhatod ismét azt a vizsgálatot amelyiken elbuktattak. ha ez mind kész sikerült a vizsgálatok akkor már csak a behívólevelet kell várnod:) igen 1 évig érvényesek ezek a vizsgálatok de általában vannak üresedések és befognak hívni csak lehet hogy nem annak aminek te szeretnél menni...
2010. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!