Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mely országokkal van a legnagy...

Mely országokkal van a legnagyobb esélyünk egy katonai ütközetre?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy Magyarországot is eléri a háború még az én életemben.

Szóval NATO tagok vagyunk, gondolom az oroszok lennének a gonoszok, nem?

Ha keletről jön a támadás, akkor jó, ha az osztrákok felé kezdek el menekülni? A zöldhatáron átcsusszanok, majd elgyalogolok/stoppolok Svájcig, na de utána merre tovább (mindenhol NATO országok vesznek körül)? El akarom hagyni Európát, mielőtt lángba borul megint.


2023. okt. 15. 20:49
1 2
 1/13 Abdullah_ ***** válasza:
100%

Hihetetlen hogy nem értik meg egyesek, hogy az atomfegyverek korzsakát éljük már 80 éve.


Az oroszok fő ellenfele az USA lenne, ami egy másik kontinensen van ráadásul. Tehát ott sem lennél biztonságban.


Egy atomtöltetekkel vívott háború néhány óráig tartana, ezalatt több EZER atomrobbanófej érne célba. Gondolhatod milyen hatása lenne ennek az egész emberiségre nézve.


De pont ezért valószínűtlen egy világháború.

2023. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Az is hihetetlen, hogy azt sem bírják megérteni az emberek, hogy háború esetén nem csusszannának semmilyen zöldhatáron se Svájcba, mert az első léptükkor fognák el őket és vinnék a frontra.
2023. okt. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerintem rögtön nem nyúlnának atomhoz. Azért nekik is van annyi eszük. Miután már nincs más választás persze bevetnék a tölteteket. De ennyi idő alatt én biztonságba akarok vonulni. Hol tartják a zsidók a vagyonukat? Oda kell menekülni, azaz ország nem kap atomot.
2023. okt. 15. 20:58
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

"Hol tartják a zsidók a vagyonukat?"

Itt

2023. okt. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Abdullah_ ***** válasza:
100%

Semmi értelme várniuk az atomtöltetekkel. Igyekeznének kilőni a másik silóit, atomtengeralattjáróit minél előbb. Ehhez is atomfegyverek kellenének zömmel. De ez bizonyára nem sikerülne nekik, ezért mindenki kapna a nukleáris töltetekből.


De ezt mindegyik fél pontosan tudja. Ezért nem lett világháború a hidegháborúból sem.


Emberek sorozgatására akik amúgy sem tudnak érdemben harcolni, biztosan nem lenne idő és kapacitás.

2023. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Gondolom az atombombák nem egyenletes eloszlással robbannának szerte a világon. A nagyhatalmak kapnának belőle jócskán.

Fokváros biztonságos? Bár ott meg az afrikaiak ennének meg, mert fehér vagyok.

Norvégiai Spitzbergák! Ott van a Nemzetközi Magbunker, ami arra van, hogy egy hasonló katasztrófa után az emberiség talpra tudjon állni.

2023. okt. 15. 21:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"ér vagyok.


Norvégiai Spitzbergák! Ott van a Nemzetközi Magbunker, ami arra van, hogy egy hasonló katasztrófa után az emberiség talpra tudjon állni."


Azt is kilövik!


Mondtam már hogy itt biztonságos miért nem hiszed el!?

2023. okt. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Jelenleg a legnagyobb katonai fenyegetést Ukrajna jelenti ránk nézve. Még úgy is, hogy most el vannak foglalva. Ha megmaradnak, a háború után hatványozott fenyegetést jelentenek majd.
2023. okt. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 18042 ***** válasza:
100%

„Svájcig, na de utána merre tovább (mindenhol NATO országok vesznek körül)?”

Tovább az Északi-sarkra, ott szeretettel várnak a jegesmedvék.

2023. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Valami Csendes-óceáni szigetország, Tuvalu vagy Kiribati, ilyesmi. Oda nem lőnek atomot az hétszentség, mert minek.
2023. okt. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!