Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Azok az egységek, akiket...

Azok az egységek, akiket záróegységek hajtanak, miért nem fordulnak meg és lőnek hátrafelé?

Figyelt kérdés
Elvégre sanszos, hogy úgyis meghalnak, akkor legalább egyet magukkal vinnének azok közül, akik a halálukat kívánják.
dec. 8. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Mert semmi értelme sem lenne.
dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Dehogynem. Ha már meghalok, akkor legalább magammal viszek egyet.
dec. 8. 22:08
 3/15 PMC Wagner ***** válasza:
100%
de még van esély arra hogy túléld akkor meg mi értelme csak úgy meghalni ha nem muszály? Másrészt ha ilyen van ne gondold hogy olyan egyszerű eltalálni valamit. Pláne a mai testpáncélok azért elég hatékonyak
dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán jártál te már háborús övezetben? Láttál már ilyen elzáró egységet? Ezek telepített géppuskafészkek jól beásva vagy homokzsákkal körülbástyázva és nagy távolságra fixen tudnak lőni. Te meg ott ökörködsz a kis karabélyoddal futás közben hat méteres szórással.


Szerintem lottót ne nagyon vegyél, fölösleges pénzkidobás lenne.

dec. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
O.K. Igazatok lehet. Viszont tételezzük fel, hogy titeket soroznak be egy olyan párt, akiket gyűlölsz, egy olyan célért, amiért egész életedben küzdöttél. Lennétek olyan birkák, hogy mennétek, amerre hajtanak. Akkor inkább fehér zászlóval átkúsznék az ellenséghez. :D
dec. 8. 22:16
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Dehogynem. Ha már meghalok, akkor legalább magammal viszek egyet."


Nem fogsz. Az elzáró egység nem harcoló alakulat. Ők nem lépnek ki szabad mezőre. Mindvégig a fedezékben maradnak. Meg te aki életedben karabélyt el sem sütöttél értem én hogy le tudod írni de zéró az akit magaddal tudsz vinni. Még tapasztalt katona sem tudna.

dec. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
* olyan célért, ami ellen küzdöttél
dec. 8. 22:17
 8/15 anonim ***** válasza:
4%

"Lennétek olyan birkák, hogy mennétek, amerre hajtanak."


Hát én mindenképp mennék, mert akkor legalább van esélyem meghalni.


"Akkor inkább fehér zászlóval átkúsznék az ellenséghez."


Én is ezt javaslom minden hozzád hasonlónak. Ott még pár napig mennyei élvezeteket élhetnétek meg. :)

dec. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Így viszont értelmet nyer, hogy miért él több ezer orosz fiatal erdőkben, az orosz hatóságok elől rejtőzködve.
dec. 8. 22:22
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Másik, hogy nem záró, hanem elzáró egység a magyar megnevezése. Elzárja a frontot, hogy a hátország felé senki se jöhessen. Aki idegen egyenruhát visel azért lövik ki mert ellenség, aki a mienket azt meg patancsnegtagadásért. Bár hivatalosan árulónak szokták őket nevezni, de ezzel nem értek egyet, az árulás mást jelent.
dec. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!