Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Akik eddig azt szajkózták...

Akik eddig azt szajkózták hogy milyen gyengék az Oroszok és az Ukránok nyerni fognak, mit szólnak hozzá hogy már a Foreign Affairs is arról cikkezik, hogy Ukrajna elvesztette a háborút?

Figyelt kérdés
[link]

dec. 10. 18:53
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Jaja az ukránok már vagy 10x elvesztették, meg az oroszok is 15x a háborút, de "valahogy" még most is tart... S sajnos tartani is fog még jódarabig :( mi meg itt szívunk a következményei miatt :(
dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
76%

#10 Nagy vitázások soha nem voltak ilyen formában, a "fotelhuszárok" leginkább arról beszéltek, hogy az oroszok beveszik Kijevet hétvégére és legyőzik az Ukránokat ami nem történt meg.


Hozzátenném, az elején én sem fogadtam volna arra, hogy Ukrajna nem adja meg magát pár héten belül, de szerintem még a nyugat is úgy volt vele, hogy Ukrajnának lőttek. Csak aztán a fegyverszállítmányok hatására sikerült átvészelni az első pár hónapot, onnantól beállt a frontvonal.

dec. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Ok, 13, ha Te mondod legyen úgy. Akkor is sok barom volt, aki támogatta hogy az EU pénzelje az Ukránokat. Mire is volt ez jó? Többszázezer halott Ukrán és Orosz oldalon, többmilliárdos hiány az EU oldalán. Akinek józan paraszti esze van az az elejétől fogva a békekötés oldalán állt, de kapott ezért hideget-meleget. Rögtön lett belőle Putyin-bérenc, meg Fityiszes, meg a jóég tudja mi. Ennyit ér a józan ész szava a GYK-n! :D
dec. 11. 00:56
 14/28 anonim ***** válasza:
66%

"Mire is volt ez jó?"


Arra volt ez jó, hogy egyáltalán létezzen Ukrajna, mint független ország. Nyilván neked aki két pofára tömöd a FideSS propagandát ez nem szempont.

dec. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

#15 Pont erről beszéltem. Az ilyen idiótáknak mint Te mindenki, aki a béke mellett áll csak elkötelezett Fideszes lehet! Pedig a Fidesz szokott általában (tehát NEM mindig, mielőtt még ebbe is belekötsz!) populista döntéseket hozni, hogy megtartsa a szavazóbázist. Tehát az emberek többsége NEM a Fidesz propagandája okán békepárti, hanem épp fordítva: a Fidesz állt be egy olyan álláspontra ami a többségnek az akaratával rezonál.


Ukrajna sosem volt független, sőt ország sem volt sokáig, ebbe bele kéne már nyugodni. Röhejesek az ilyen hasonlítgatások, hogy mi lenne ha Románia megtámadná Magyarországot stb.


Ukrajna mindig Oroszország része volt, a nevében is benne van hogy micsoda: Határvidék. És rengeteg Orosz élt ott mindig is, tehát nem is értem minek akarna független lenni. Szerintem ott is csak a politikusok keverik a szart, pont mint Európában a nagy migránsimádattal... Szarkeverés a köbön, ez megy mindenhol.


Ja, igen és mire ennek a háborúnak vége Ukrajna megszűnik létezni, legalábbis az Ukrán nép. Szomorú ez de nekik annyi.

dec. 11. 09:25
 16/28 A kérdező kommentje:

"Arra volt ez jó, hogy egyáltalán létezzen Ukrajna, mint független ország."


Egy "független" ország ami kvázi a Blackrock és hasonló cégek pénzétől függ. :D

dec. 11. 10:03
 17/28 anonim ***** válasza:
37%
Vicces Fidderkém, hogy úgy ugatsz a békéről, hogy közben te magad teszel fel uszító kérdéseket semmibe véve egy önálló ország létjogosultságát :D Röhej.
dec. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
37%
Ne csak Origót olvass Fidderkém.
dec. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
72%

Ja ja tudjuk.... origó megmondta ukrán rossz, orosz jó, ukrán hal, orosz feltámad, ukrán háborús bűnös, orosz békepárti....


Agyam eldobom ezeken a bugyuta propaganda kérdéseken....

dec. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%
Nyugati szemmel a háborúban az győz igazán, aki azon a legtöbb pénz keresi.
dec. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!