Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az EU képes lesz Ukrajnát és...

Az EU képes lesz Ukrajnát és Gázát is újjáépíteni, miután lerombolja Oroszország és Izrael?

Figyelt kérdés

dec. 14. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Miért akarná Gázát újraépíteni az EU?
dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Gáza hogy jön a képbe? Azt majd újraépítik a palesztinok.
dec. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az EU-ban van egy palesztin-barátság is, főleg a baloldalon.

És még Orbán is azt szokta mondani, hogy helybe kell vinni a segítséget és nem az a megoldás, hogy Európában telepítjük le az elesetteket, kiszolgáltatottakat.

dec. 14. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom,hogy európának mi köze a buckalakókhoz
dec. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy ukrajna eu-s tagsága egyáltalán szóba jön az utolsó kapálódzások egyike. Kifogytak a lőszerrektárak, a többit megtartják honvédelemre, az uniós tagok már belefáradtak a költséges támogatásba mivel őket közvetlenül nem érinti, a szankciók miatt pedig minden iparágnak nehezebb lett. Ezért mondanak már akkora majomságokat, hogy eu tag lesz ukrajna, mert mást már nem tudnak adni.


Lassan szétfogunk esni és mindenki készülhet egy kisebb lokális csetepatéra.

dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dongaben ***** válasza:
67%

kicsit megmosolyogtam az "Állítsuk meg Brüsszelt!" táblákat...

Ma már biztos vagyok benne, hogy jobb lett volna nekünk kimaradni az EU-ból.

Szívesen megnéznék egy "alternatív idővonalat", ahol Magyarország nem csatlakozik az EU-hoz. Hol tartanánk vajon?

dec. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Ott ahol szerbia vagy moldávia
dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Hogyne barátocskám! A te és az én pénzedből fogják felépíteni, és valakik nagyon meg fognak ebből gazdagodni, csak nem az átlag adófizető. Muhhhhhhhhhhhhhhaaaa
dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60%
Jaja, sőt még Vanuatu szigetét is az EU-nak kellene újraépítenie ha egy cunami, vagy tájfun megrongálja nem? Mi köze az EU-nak Gázához? Nem a mi gondunk (szerencsére).
dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!