Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Számít-e még az ön életében...

Számít-e még az ön életében bekövetkező globális háborús konfliktusra amelyben atomfegyvereket is bevetnek?

Figyelt kérdés
dec. 20. 00:52
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom
Igen
Nem
23 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

28 vagyok.

Igen. Arra is számítok, hogy küldenek majd a frontra.

Nos, bekaphatják. Ha tehetem, akkor menekülök amerre csak lehet.

dec. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Globálisra nem, de ahogy egyre több mindenkinek lesz atomfegyvere, úgy egyre valószínűbb, hogy valaki majd be fog egyszer vetni valami helyi konfliktusban kisebb, taktikai atomfegyvert, koszos bombát, ilyesmit.
dec. 20. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Természetesen
dec. 20. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mióta megtudtam, hogy szittya vagyok, azóta nyugodt a tudatom és tisztában vagyok vele, hogy a lóról hátrafelé való nyilazás, megvéd az atombombától.

Ide nekem mindet, had egyem meg frissibe.

dec. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Globálisra nem, de ezek a helyi konfliktusok ugyanúgy folytatódni fognak.
dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk nyugdíjas apám készült fel. Van náluk falun felhalmozva nagy pincében (ezért bővítette ki) tartósított élem, ozmózisos vízszűrő, ABV védőruha, ABV sátor, doziméter, stb.


Kiszámolta, hogy a közelben kb. 30 km-re levő város kaphatna direkt atomcsapást, ami sugárzás ott náluk lenne az csak annyi lenne, hogy ABV ruhában már akkor felállíthatná az ABV sátrat az udvaron. az ABV ruhákhoz, sátorhoz van sok légszűrő is, az ozmózisos vízszűrővel kútból simán lenne iható víz, stb.

dec. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!