Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha már a Nyugat és a NATO is...

Ha már a Nyugat és a NATO is lemondott Ukrajna győzelméről és nincs több pénz, akkor miért nem adja meg magát Ukrajna? Mit kínlódik még?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Egyértelmű, hogy Oroszország (amin még 1 éve röhögtek sokan, hogy mennyire "leszerepelt") hatalmas győzelmet aratott. Mondhatni elérte a célját, a Nyugat meggyengült anyagilag és katonailag, Ukrajna romokban és pénz és minden nélkül, a támogatói elpártolnak szép lassan. Putyin mindent elért. Ahhoz képest elég kis veszteségek árán, mert egy akkora országnak az a veszteség egy fogpiszkálónyi.

Ukrajna miért nem kapitulál?


dec. 20. 09:45
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%

"Egyértelmű, hogy Oroszország (amin még 1 éve röhögtek sokan, hogy mennyire "leszerepelt") hatalmas győzelmet aratott."


Eddig olvastam. Menj haza.

dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
88%

"Eddig olvastam. Menj haza."


Én már ott feladtam, hogy miért nem adja meg magát Ukrajna...

dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
78%

A Putyin nevű hülye pár hete szólította fel az orosz nőket, hogy 6-8 gyereket kellene fejenként szülniük....komoly gondok vannak Oroszországban.

Ez a háború 30-40 évvel vetette vissza az országukat.

Alig pár országgal tud kereskedni, pl India, aki nagyon olcsón veszi meg az olajat, gázt, és rúpiában fizet, meg mondjuk Magyarország, aki próbálja a piaci ár felett, és persze dollárban, hogy legyen a havernak pénze erre a háborúra.

dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
70%
Kár hogy a gyakorin nincs olyan tiltás funkció, mint a közösségi médiában, amivel az ilyen megafonos, pesti srácos gyökereket ignorálni lehet.
dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
28%
A verséget beismerni nem könnyű dolog, idő kell hozzá. És lehet, hogy kell egy vezetőváltás is, de az sem könnyű, mert nem rendez választásokat... Szóval könnyen lehet, hogy egy puccs vagy végső összeomlás kell majd.
dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
70%

Nem olvassa a magyar médiát, ahol a kormányoldal szerint, már rég fel kellett volna adnia a területeit.

Annyival jobb lenne a világ, ha mindenki a magyar kormány médiája szerint cselekedne...

dec. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
67%

"Én már ott feladtam, hogy miért nem adja meg magát Ukrajna..."


És neked volt igazad. Én jóhiszemű voltam.

dec. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
71%

Mint tudjuk Brüsszelben is a legfontosabb gondolatok a büfében születnek, egyedül, miközben a többi ország képviselője dolgozik -és szavaz a szövetség érdekében.

Gondolom holnap fogja elmesélni Orbán úr, hogy milyen rafináltan tudott cukrot és kávétejszínt lopni Brüsszelből a büfében, mert az ostoba libsik magára hagyták a portyázó magyar szabadsághőst...

dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
70%
#8: Pont így, pont így! :D
dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
80%

Bennem inkább az a kérdés merül fel, hogy a fidesz szavazóknak miért jó- , hogy több hónapos egészségügyi várólisták vannak, rengeteg halálos kórházi fertőzés, rekord élelmiszer áremelkedés, posták, vasútvonalak megszűnése miért jó- hogy jachtra, meg hasonló habzsidőzsire futja a kiskirályoknak?

Miért kínlódtok, miért nem kapituláltok?

dec. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!