Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mit gondoltok, reálisan nézve...

Mit gondoltok, reálisan nézve a 2024-es évet ki fogja még bírni Ukrajna, vagy 2024-ben elesik és már más országot is meg fog támadni Oroszország?

Figyelt kérdés

Vannak magas rangú pozícióban lévő szakértők, politikusok akik szerint 2024-ben Ukrajna elesik, és Oroszország egy következő kelet-európai ország katonai megszállásába kezd. Vannak akik azt mondják, Ukrajna még évekig is húzhatja. Sajnos olyan véleményt még nem olvastam úgymond józan nem-magyar politikusoktól, szakértőktől, hogy Oroszország elfoglalja Ukrajnát és megáll, és olyat sem, hogy Ukrajna megnyerhetné ezt a háborút, mert jelenleg totális vesztésre áll és teljes a kilátástalanság. 5 évre teljesen eladósodott, a gazdasága olyan hogy egy kárpátaljányi területet sem tud fenntartani anyagilag, mentőautónak álcázott járművekkel igazoltat és erőszakkal szedi össze a férfiakat akiket visznek a frontra annyira nincs már katonája. Stb. stb. Sok a vészjósló jel.

Szerinted mi lesz? Mit hoz a 2024-es év harcászati szempontból?


jan. 1. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ukrajna megroggyan és békéért fog könyörögni, más országot nem támad meg Oroszország.
jan. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Na megjött az 1-es propagandista, ti már csak ilyen okosak vagytok 😂.

Bayer: Oroszország nem fogja megtámadni Ukrajnát, ezt egy hülye is tudja.

jan. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Remélem leülnek lassan tárgyalni, már baromira unom. Az USA megint szép munkát végzett...
jan. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%

a ruszkik nem bírnak ukrajnával. Ez idén is változatlan marad. A háborúnak egy féle képen lehet csak vége a ruszki terroristák visszavonulnak a szutykos dácsáikba.


Egyes előadta a vágyvezérelt propaganda mantráját. Csak nem nógrádi komcsi elvtársad mondta ez lesz?

jan. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%

Engem nagyon nem lepne meg, ha Belgorod csak főpróba lett volna és majd március 16-án ezerszám hullanának az olcsó bombázódrónok az orosz választási irodák környékére. Minden nyugat-orosz kisváros mellé nem tudnak légvédelmi üteget telepíteni. :)


Szerintem Ukrajna simán kihúzza ezt az évet is.

jan. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

"Szerintem Ukrajna simán kihúzza ezt az évet is."



Ukrajna lehet, de maradnak emberek is? :D

jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
44%
Amíg kapja kívülről a támogatást hasonló volumenben addig ki fogja bírni. Az oroszok ettől még lehet új hadszíntereken lépnek "akcióba", de NATO tagországot NEM fognak megtámadni akkor sem.
jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem hinném, hogy a NATO-t megtámadná, bár azt sem hittem volna, hogy ukrajnát igen.

Vannak ilyen elemzések.


[link]


[link]


[link]

jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
#4 Szèp vàgyàlmaid vannak. Az igazsàg viszont az, hogy nem nagyon van màr sorozható ukràn golyófogó.
jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!