Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Eljön ismét a sorkatonaság...

Eljön ismét a sorkatonaság korszaka ?

Figyelt kérdés
[link]

#katonák a sorban
jan. 4. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Szerbiában úgy néz ki igen.
jan. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Úgy néz ki mások is fontolgatják már régebben ugyanezt. Új szelek fújnak

Európában.


[link]

jan. 4. 14:36
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nem fog. Ha mégis, én lépek! Semmi szükségem rá, hogy hatalommániás idióták csináltassanak velem dolgokat, "Mert azt mondtam!" alapon.
jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom, úgy tűnik Európában a katonaság létszámhiánnyal küzd több országban, valamint egyfajta fenyegetettségérzet is jelen lehet ebben.
jan. 4. 15:12
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezért van a NATO, ezért vagyunk a tagjai, ezért kellene még időben leállítani az oroszokat és egy kicsit nyakoncsapkodni mindenkit aki itt háborúzgatni akar, meg nagy arccal beszólogat a nála sokkal nagyobbnak (mondjuk velünk kezdenék).
jan. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a NATO tagországok is létszámproblémákkal küzdenek, nincs elég katona/?/

A németek nem tudtak legutóbb egy 4000 fős kontingenst kiállitani, akik a Balti térségbe mentek volna ellensúlyt alkotni az oroszok felé.

Lehet a hadügyminiszterüknek ez verte ki a biztosítékot.

jan. 4. 15:23
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk bizonyosan nem. Más országok elmebetegségei minket nem kell hogy foglalkoztassanak.
jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

"Nem fog. Ha mégis, én lépek! Semmi szükségem rá, hogy hatalommániás idióták csináltassanak velem dolgokat, "Mert azt mondtam!" alapon."


De azért a 3 spájzer ott van a se..edben? :D

jan. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#6

Egy forrást légyszi arról, hogy a németek nem tudtak 4000 embert a Baltikumban irányítani. Ezt nehezen hiszem el a 300 ezres Bundeswehrről.

jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!