Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha most 23 éves vagyok akkor...

Ha most 23 éves vagyok akkor mennyi esély van arra, hogy úgy éljem le az életemet, hogy nincs világháború?

Figyelt kérdés

Nyilván ha elüt holnap a kamion akkor azért több mint valószínű, hogy megúszom de számoljunk azzal, hogy megélem az átlagéletkort.


Ebben az esetben kb mennyi az esélye, hogy nyugalomban háborúmentesen élhetem le az életem?



jan. 22. 18:42
1 2
 11/13 Senior Séf ***** válasza:
33%
Szerintem több, mint nekem volt. Én 65 vagyok, és pl. Jelcin színre lépésekor egy fabatkát sem adtam volna a béke fennmaradásáért.
jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Stumpf-Bíró Balázst és Gelencsér Andrást ajánlom ebben a témában. Mindketten kutatók, de más területen. Összesítve a kérdésedre a válasz:

- Nyugalomban biztosan NEM fogod tölteni az életed! Jobb ha felkészülsz, mert a mostani pazarló életmódunk egyszerűen nem fenntartható.

Szerintem a háborúk - ha lesznek - pont emiatt lesznek, de nem olyan II. világháborús formában, hogy hadat üzen mindenki mindenkinek. Inkább ilyen proxy háborúk formájában. Ilyenkor csak az ország jár pórul amelyiknek a földjén verekednek a "nagyok". Pl.: Ukrajna...

jan. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#3


Egy izomból megvívott atomháborút esetleg túl lehet élni. De egyszer elfogy a kaja és rá fog unni a nőkre akiket magával vitt a bunkerbe és akkor fel kell jönni. És itt lesz a kipusztított természet radioaktív téllel. Kezdheti előröl az evolúciót az egysejtűekkel, ameddig tud magának még ennivalót vadászni és gyűjtögetni.

jan. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!