Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az egykori magyar harcjárművek...

Pro Patria kérdése:

Az egykori magyar harcjárművekből (Nimród, Toldi, Turán, Csaba, Zrínyi) van még akár egyetlenegy működésképtelen, kiállítási darab, vagy az összes elpusztult?

Figyelt kérdés
Egy Nimródról tudom, hogy felújították, de Zrínyiből például egyetlenegy sincs már, még roncsként sem, amit fel lehetne újítani?
2010. okt. 23. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Oroszországban, Kubinkában a harckocsimúzeumban van talán az összesből.
2010. okt. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Működőképes is. És újszerű állapotában ahogy a gyárból kijött.
2010. okt. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még Zrínyiből is?
2010. okt. 23. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Zrínyi is van.
2010. okt. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most rákerestem a Kubinka múzeumra (egyszer már hallottam róla) és valóban volt kép ezekről a járművekről!

Bár sajnos igen rossz minőségű és kicsi képek! Ha majd tudtok, linkeljetek be ide egy pár képet az említett járművekről mai állapotukban!:)

2010. okt. 23. 22:24
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Bárcsak most is itt tartana a magyar ipar, hogy ilyen remek tankokat ki tudnánk termelni. Kérdem én mi szükség a külföldi fegyverekre?
2010. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az angol vagy magyar nyelvű wikipédián keresel rá ezekre a harckocsikra, akkor ott találsz nagyméretű képeket a Kubinkában lévő darabokról.
2010. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

fennvan a wikin jó minőségű képekkel:

[link]


Mindre névszerint keress rá.

2010. okt. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a segítséget!:)
2010. okt. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!