Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Jöhet olyan változás, hogy az...

Jöhet olyan változás, hogy az USA, Németország, Franciaország nagy hatótávolságú rakétákat, repülőket adnak majd Ukrajnának, amivel majd Oroszország nemzetközileg elismert határain belüli területeket is bombázhatnak majd?

Figyelt kérdés
Ez milyen változást hozna a háborúban?

febr. 17. 23:17
1 2
 11/11 Jeffrey Spender ***** válasza:
46%

Volt idő, hogy 77 gépes volt a dán F-16-os flotta, azonban ez nagyon rég volt, azóta természetesen történtek balesetek, meg egynéhányat idő előtt leállítottak, az ukrán háború idejére már "csak" 48 aktív + 12 tartalékgépük volt.


Ebből 24 megy Argentínának, és akkor Ukrajnának elvileg 36 ?


Ki fogja repülni azokat ? Mármint honnan szereznek pilótákat ?


És honnan fogják azokat használni ? Szabályosan kiépített katonai bázisokról, Nyugat-Ukrajnából ? Vagy autópálya-repterekről ? Vagy Lengyelországból / Romániából ?


Volt idő, hogy én is tűkön ülve vártam az átadásukat, és tömeges használatukat, de ahogy alakul a harci helyzet, erősen szkeptikus vagyok, kapnak max 14 gépet, azokkal nem tudnak csodát művelni ...

ápr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!