Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Ha 50 méterről 1,5 cm-es...

Ha 50 méterről 1,5 cm-es szórással tudok lőni, az jónak számít?

Figyelt kérdés
Majd 10 éve beiratkoztam egy lövész egyesületbe. 3, max. 4 alkalommal voltam. Csak megmutatták, hogy kell használni a fegyvert, és azt hiszem azt mondták, hogy lövés közben fújjam ki a levegőt. Kaptam egy jó nehéz kispuskát, diopteres irányzékkal. Én még a pulcsimat le is vettem, hogy a puska végét jól kitámasszam. Így jött össze a 85 kör. Gondolom ez nem sokra lenne elég, de azért a felső 20%-ban benne van szerintem, mármint kezdők terén.
febr. 23. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te mesterlövész vagy.
febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 PMC Wagner ***** válasza:
100%

Attól függ mit csinálsz.


Nem sok derül ki abból amit írtál.

Állva kézből kiváló. Fekvő helyzetből úgy hogy kisrpájcolod a puskát ultra könnyű sütéssel úgy már nagy mert minimalizálva van az emberi tényező.

Ha .22lr lőttél ott viszont előfordulhat hogy maga a lőszer rossz minőségű.

febr. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam jobb vagy, az tuti.
febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, jónak számít (az átlagemberhez képest), de olimpiát még nem nyersz vele :)
febr. 24. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!