Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Mi történt a Szentföldön...

Mi történt a Szentföldön október 7. óta? Mit ért el Izrael eddig?

Figyelt kérdés

febr. 25. 20:56
1 2
 11/17 barpi61@61 ***** válasza:

Azt szerettem volna mondani, hogy a nép felelős. A nép is felelős.


Nyilvánvalóan átérzem a Palesztin nép fájdalmát, de nem kellett volna felébredniük? A gyűlölet sehova nem vezet. Csak háborúhoz :-(

febr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hogy ébredjenek fel? Egész kiskorukban azt tanulják, hogy a zsidókat ki kell írtani. Nekik nincs más valóság. ENSZ palesztin tankkönyv szövegértés 5. osztály, zsidók felgyújtása. Arab nyelv szöveg: Terroristák éltetése, és felszólítás, hogy olyanokká váljanak ők is. Matematika könyv: Egy "felszabadító" lemészárol x embert y áldozat... számold ki őket. Társadalomismeret a megszállók miatt rákosodnak el a palesztinok... , vagy robbanómellény viselése. Fizika: Gyerekek csúzlival lövik az IDF-et. Milyen erők hatnak... Még egy matematika feladat: Egymást lövik és ki kell számolni a valószínűséget, hány találat... Történelem: Ki van hagyva minden zsidó rész. Vannak hódítók, egyiptom, görögök, rómaiak, de 800 év zsidó rész nincs. Izrael sosem létezett...

És ez az ENSZ tankkönyv, nem is Gázában használt Hamasz tananyag. Esélyük sincs megérteni a valóságot, annyira eltorzult a világnézetük. Ha pedig véletlen van 1-1 Hamasz ellenes tüntetés, ami meglepő módon előfordul, azt a Hamasz szét lövi. Pár napja is volt egy.

febr. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 barpi61@61 ***** válasza:

Nem tom, tényleg így van-e, bár el tudom képzelni.

Amiket leírsz az a legszőrnyűbb a világon.

Valahogy elhiszem. Ismerem a zsidó és a palesztin népek ősi gyűlöletét.

Ez még a vérbosszún is túltesz.


Talán megköveztek, de Mohamed nem ezt mondta!!!


Olvassátok a Koránt.


Na persze a Biblia sem jelent valóságot.

Úgy fordítjuk ki a szavakat, ahogy akarjuk!!!

márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 barpi61@61 ***** válasza:

Mohamed - a történelmi - tényleg nem erről álmodott.

Honnan tudom?

Tessék elolvasni a Koránt.

márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 barpi61@61 ***** válasza:

Szóval nem ilyen világról álmodott.

Persze lehet hinni, lehet nem hinni.

Tessék megnézni a történelmet.

márc. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 barpi61@61 ***** válasza:
A Biblia írói sem arról álmodak, ami néhány száz évvel - ezer évvel - Jézus után történt. Erről ennyit.
márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 barpi61@61 ***** válasza:
Nem kaptam választ!
márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!