Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Kérdésem azokhoz szól akik...

Kérdésem azokhoz szól akik nem akarnak harcolni a hazájukért. Meghalni egyébként nem jobb egy laza fejlövéssel mint rákban évek alatt?

Figyelt kérdés
És mondjuk atomháború idején az utóbbira a hátországban lényegesen jobb esélyed van.
márc. 15. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Igazából az ilyen emberek gondolatmenetét én se nagyon tudom követni. Van amelyik naponta többször itt írja le, hogy egy esetleges támadás idején ő bizony sárga foscsíkot húzva maga után hasítana Hegyeshalomig. Jó, és utána? Mikor leveszi a VV köpenyt mihez kezd? Mert ugye az sem maradhat rajta élete végéig.
márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok biztos benne, hogy amelyik ilyet leír ismeri a VV köpenyt. Szerintem többségük a szolgálati idejét ki sem töltötte.
márc. 15. 21:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már atomháború lesz, akkor mégis, hogy fogsz tudni a hazádért harcolni? Ha túléled a bombázásokat, akkor napokon belül végez majd veled a sugárzás. 😀
márc. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Kérdezzd meg az időben visszamenve a feleséget aki otthonmaradt 3 árva gyerekkel.
márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Meghalni sosem jó, de ettől a többség még azonnal pucolna ha bármiféle kötelességet kellene teljesíteni. Ilyenek vagyunk mi, adócsalásban, sumákolásban, a kötelezettségek elkummantásában, ügyeskedésben, "okosságban" világelsők, kötelességtudatban legutolsók.
márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
De, valószínűleg jobb. Viszont nem csak a fejedet érheti golyó. És akkor már inkább rák, mint kerekesszék.
márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

Én szívesen halok meg idősen. Szeretek élni. Jó dolog. Család, barátok, ilyesmi.


Meg a gta 6 is már a nyakunkon van, azt még mindenképp érdemes kivárni a hazaszeretőknek is, mielőtt fejbelövetik magukat 😉

márc. 16. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
Kisgyerek! A való élet nem Call of Duty, nem repkednek csak úgy a fejlövések. Amúgy tudtommal 16 év alatt tilos az oldalra regisztrálni.
márc. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Mert a harcban kevesen halnak meg. A fegyverek, lőszerek nagy része úgy van kitalálva, hogy ne öljön meg. Hazajössz kezek lábak nélkül, szerintem te is inkább bármi mást választanál.
márc. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
"Sehonnai bitang ember, ki ha kell halni nem mer. Kinek drágább rongy élete mint a Haza becsülete."
márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!