Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » A magyar csapatoknak van...

Crisopher kérdése:

A magyar csapatoknak van reális esélyük a most kezdődő Belgium elleni háborúban?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy el kell foglalni Brüsszelt, de eleve ekkora város ellen nagyon nehéz az ostrom, másrészt a teljes Belga haderő is ott van. Miért kell ilyeneket mondani, ha a magyar haderő erre nem felkészült?

márc. 16. 13:27
A kérdező szavazást indított:
Igen, a magyar haderő képes megostromolni a várost
Nem, a magyar haderő elvérzik az ostromban
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Én azt sem értem, hogy ha Brüsszel a szövetségesünk, pénzt is kapunk tőle, akkor miért kell megtámadnunk?

Hogy is hívták régen azt, aki a saját szövetségesét támadta meg?

márc. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A terv az, hogy ha elfoglaljuk, korlátlan mennyiségű eurót lehet nyomtatni, lesz pénz yachtra
márc. 16. 13:31
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Én csak a belga sörre és sültkrumplira tartanék igényt, azt komálom, nagyon.
márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de ha elfoglaltatok hozzatok ma nekem onnan negy rekesz Amstelt, kifizetem. Olcsobb mint itthon
márc. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Lehet nem Petőfiről kellett volna filmet forgatni, hanem Mátyásról amint megostromolja Bécs városát.

Vagy az is készül már?

márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%

Brüsszelt teljes egészében nem tudja a magyar hadsereg elfoglalni, nem is tudom, hogyan képzelte ezt Orbán.

Van ui. Brüsszelnek egy kerülete, Molenbeek, amely ma gyakorlatilag no-go övezet, ahol a színesbőrű, muzulmán vallású bevándorlók uralják az utcákat. Ha oda bemenne hódító szándékkal egy csapat magyar egyenruhás, úgy nekik támadna az ott levő muzulmán népesség, hogy Szalay-Bobrovniczky Kristóf katonái hanyatt-homlok menekülnének haza.

márc. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%
#5 Még nem, de jó pár milliárd már elment rá.
márc. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre politikai akció kell; szétválasztani Belgiumot, és a vallónokat kijátszani a flamandok ellen. Úgy könnyen bevesszük. Sőt, mivel gyakorlatilag franciák, lehet megadják magukat.
márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A helyi "könyvtárból:)" összeverbúválódott szesztestvérek által "biztosan".
márc. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

6-os: És nálunk is ilyen migránsgettókat akarnak?


8-as: nem rossz ötlet. Ehhez elküldjük Orbánt, ő úgy is ért társadalmi csoportok egymás ellen hergeléséhez.

márc. 16. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!