Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Van értelme az egyre gyakoribb...

Van értelme az egyre gyakoribb, egyre durvább és erőszakosabb ukrán kényszer sorozásnak?

Figyelt kérdés

[link]

[link]



márc. 18. 14:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Hát figyelj hazájukat védik, hogy van e értelme.....?
márc. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
89%

Én arra nem tudok rájönni, hogy az én munkámnak mi értelme van, nemhogy ilyen nagyságokra, mint egy megtámadott országban történő KÉNYSZERSOROZÁS...


képzeld el, mi lenne, ha mindenki önként menne harcolni, mint a másik oldalon, a ruszkiknál...

márc. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Mégis mi az a kényszersorozás?
márc. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%

1

De mi van ha az emberek nem akarják védeni?

Joguk van4

Egy idegen Zsidó származású politikus szinész kényszeriti őket!


Milenne ha a népakarat győzne?

Hagy mondja már a nép mit akar!


Tudom te szereted ha kényszerrel mondják meg neked mi legyen de mert te önbizalomhiányos vagy ne öld meg az ukránokat!!

márc. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

#3


Kényszersorozás az amikor az embert az utcáról elrabolva akár agyba főbe verve, vagy jogainak megfosztásával fenyegetve arra kényszerítik hogy legyen katona és harcoljon akár haljon meg a fronton. Egyes ilyen kényszersorozott emberek dezertálásánál az is előfordul hogy halálosan megfenyegetik, ahogyan erről egy példát a 2. linkemben is belinkeltem.

márc. 18. 14:23
 6/27 anonim ***** válasza:
67%

#5

Ez pont nem jogfosztás, hanem a kötelesség kikényszerítése. A világon mindenhol így megy, ha behívnak, de nem jelensz meg. Ezt hívják sorozásnak.

A kérdésem az volt, mi a kényszersorozás?

márc. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
6, ezek provokációs kérdések, folyamatosan jelen vannak az oldalon, céljuk, a megtámadott Ukrajna elleni ellenszenv folyamatos növelése az országban, mivel az orbáni poltiika lényege Kárpátalja visszaszerzése.
márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#6


Kényszersorozás = [link]


A videóban kényszer sorozásról adnak hírt és a ezt ahogyan a videóban említik is kényszersorozók hajtják végre.

márc. 18. 14:35
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Tehát simán provokáció céljából használt ferdítés, hogy kényszernek nevezitek, értem.
márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 meszike91 ***** válasza:
97%
A sorozás sosem önkéntes alapon megy. Az a toborzás esetleg.
márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!