Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Az oroszok miért vannak...

Az oroszok miért vannak felháborodva a terrortámadás miatt? Ők támadtak meg egy országot ahol civil lakosok is meghaltak szép számmal. Most meg úgy tesznek mintha ők lennének az áldozatok.

Figyelt kérdés

márc. 23. 21:45
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
38%

Hát jah.

7 hónapja az ukrán csajom sírva hívott hogy lyvbe a barátai ültek egy kV zóban amit rakéta csapás mért és meghalt a barátnője.

Szerintem a minimum hogy az orosz ge cik is átéljék a terror okozta félelmet és fenyegetettséget.

márc. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%

11.

Tudod, hogy nem azok az oroszok lőttek le az ismerősödet akik meghaltak!


Ezzel az erővel te is megérdemled!

márc. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Azt vágod, hogy terrortámadás történt? A turbános őrültek akik ott lövöldöztek, ha lehetőségük lett volna rá akkor akár itt is megtették volna ugyanezt! Ezért kell határvédelem, s szűrni a migrácsokat.
márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

"Szerintem a minimum hogy az orosz ge cik is átéljék a terror okozta félelmet"

Inkább olvass utána a wikipédián a háború és a terrortámadás közti különbségnek.

márc. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
22%
De most mit tegyen Putyin pincsije? Álljon a Türk tanács elé és dicsérje meg őket? Vagy ítélje el? Oroszország valaha a Szovjetúnió volt, Türkmenisztán pedig az ő köztársaságuk! A csecsenek, azerirak, a türkmének, a kazahok stb. MIND Mohamedán! És mint azt írták, mind potenciális Iszlám Állam tag.
márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
57%
Én a kremlben lövöldöztem volna. A szegény koncerten mulató emberek nem érdemelnek ilyet.
márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
31%
Én az oroszoknak szurkolok. Jó lenne már, ha megtisztítanák a világot a sok liberális mocsoktól.
márc. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
15%

Oroszok által ennél sok több ukrán civil halt meg, bombázásokban, meg katonai műveletekben és azok közt is voltak nők, gyerekek.

Ez viszont, teljesen rendben van orosz részről, de ha a sajátjaik járnak így, akkor hú meg ha van.

márc. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%
Azért egy terror támadást összemosni a háborúval, és egy itthoni koncerten is lövöldözhettek volna.
márc. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
14%

19, már az ottani tömeggyilkos is elismeri, hogy nem különleges katinai akármiben áll az ország, hanem háborúban. Ruszkiföld háborúban áll és ezek után csodálkozni azon, hogy ilyenek történnek?!

Tessék abbahagyni azt a háborút, aztán majd lehet felháborodni.

márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!