Kezdőoldal » Politika » Hadsereg, hadvezetés » Nem kellene Franciaországot...

Nem kellene Franciaországot kizárni a NATO-ból, mivel Macronnak háborús elgondolásai vannak Oroszországgal szemben?

Figyelt kérdés
Stoltenberg, a NATO főtitkára kijelentette, hogy a NATO-nak nincs széndékában háborút indítani Oroszország ellen.

ápr. 7. 19:56
A kérdező szavazást indított:
Ez aligha ok a kizárásra
Jónak látnám
Nem tudom megítélni
22 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Miért kéne? A NATO-ban nem lehet valakinek önálló véleménye?
ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Hol és mit mondott erről Macron? Egyébként ha emiatt ki kéne zárni, akkor orbán miatt minket mér rég ki kellett volna baszarintani. :-(
ápr. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%

" A NATO-ban nem lehet valakinek önálló véleménye?"


Ezt korábban is megkérdezhetted volna, amikor azon ment a hiszti,hogy Magyarország miért nem nyalja bő nyállal az ukránok fenekét.

ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%
Tudom, hogy egy pedeszesnek ez felfoghatatlan, de Franciaország nem indíthat háborút a NATO nevében. Sőt egyik tagnak sincs ehhez jogosultsága.
ápr. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
21%
Az egész nyugatnak háborús véleménye van lásd Makron, Schr9der kancellár, Merkel, Tusk....Egyedül Orbán Viktor békepárti
ápr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

".Egyedül Orbán Viktor békepárti"

Meg persze putyin.

:-D

ápr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Putyint nem kellett volna már a földbe döngölni? Vagy ő halálba küldhet lassan 1 millió embert?
ápr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
Ezért nem fogják kizárni, a törököket sem zárták ki, pedig azok konkrétan megtámadtak egy másik országot (Ciprust, de Szíriában is mélyen behatoltak a kurd területekre). Sőt mi több a törökök-görögök még egymással is csetepatéztak.
ápr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%

Én dicséretet adnék inkább neki.

Az oroszoknak nagy a pofájuk.

Ruszkik haza!!!

ápr. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Válaszaim:

1-nek: Szó sincs arról, hogy ne lehessen önálló véleménye, de ha Franciaország, mint NATO-tag háborúba küldik a francia katonákat Oroszország ellen, akkor ez egyenlő a hadüzenettel. Hiába mosná NATO a kezeit, hogy nem ő indította a háborút. Putyin nyugodtan állíthatná (nem azt gondolom, hogy helyes lenne), hogy őket a NATO támadta meg. Ráadásul: nem gondolod, hogy a fejünk fölött repkednének a rakéták a másik harcban álló fél felé? Vajon mennyi tévesztene célt?

2.) Látom nem nézel TV-t és nem hallgatsz rádiót. Ha nem tudnád, Macron a kezdeményezője a háború megindításának az oroszok ellen. Nem gondolod, hogy esetleg minket is bekevernének a harcokba és akkor akár Te, gyermeked, unokád is behívót kapna ám!

3). xxxx

4). Miért gondolod, hogy Fideszes vagyok? Erről nam vitatkozom, de mikor és hol állítottam, hogy Franciaország a NATO nevében akar háborút indítani? Azt írtam, hogy mint NATO-tagot nem kellene-e kizárni a katonai tömbből, mert (a NATO nézetével ellentétben - a kérdésben ez meg is említettem) önállóan akar háborúzni. Ennek az a veszélye, hogy tagja a NATO-nak.

5). Igazad van!

6). Orbán (és a szlovák Fico ill. az új elnökük) békepáti. Már napok óta az hallom és olvasom, hogy egyre töb nyugati ország támogatja Macron nézetét. Ez biztos, hogy egy 3. világháborúra vezetne. Én már éltem a 2. VH idején, tőlem 50-re esett le egy bomba a szomszéd kapuja elé. Megremegett minden, kitörtek az ablakok, hullott a vakolat. Ráadásul a szomszéd udavrán 2 orosz teherautó állt, munícióval megrakottan. Bizonyára ezt vette célba a német repülő. Megszakításokkal, de hol nappal, hol egész éjszaka a sövény alatti agyagföldbe vájt bunkerban húztuk meg magunkat. Egyik anyuka ott feküdte a gyerekágyat és szoptatta a abbáját. El tudjátok mépzelni mi a hábor? Az nm olyan gyerekjátok, amelyben töb b életed si van!

7). Igazad van!

8). A kérdésem úgy szólt, hogy nem kellene-e kizárni Franciaországot (mert Európa nyakára akarja zúdítani a háborút).

9). Csak dicsérjed őt!

Tudod mit, menj el a francia idegenlégióga és szporítsd a franciák létszámát. Ha van, vihetnéd a fiadat, unokádat, egész rokonságodat.

Jól gondolod: ruszkik - haza ("Русские, уходите домой!").

ápr. 8. 09:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!